Srpen 2011

1.díl → Internát? Nikdy!

12. srpna 2011 v 8:47 | ~Hattie~ |  Attitude to Life
Něco navíc: Abych pravdu řekla, jsem se svojí prací na komiksu celkem spokojená až na úvodku. Ta je příšerná. Bohužel jsem totálně bez nápadu a nechtěla jsem komiks nadále oddalovat, tak jsem něco splácala. Ale tak... snad úvodka není to nejdůležitější, ne? :) Já vám už jen přeji příjemné čtení a doufám, že vás komiks alespoň trošku osloví.

Komiks nese název ,,Attitude to Life'' → ,,Přístup k životu''

PS: Blog.cz bohužel o něco kvalitu fotek zhoršil, tak se nezlobte, ale víc jsem z toho bohužel nevytáhla.


Již brzy!

6. srpna 2011 v 5:01 | ~Hattie~ |  Komiksové novinky
Takže přípravy na komiks jsou v plném proudu!
Simka v předchozím článku... se mi nelíbila. Pustila jsem se tedy do tvoření znovu a vytvořila hlavní postavu, která bude již 100% a s kterou jsem já osobně spokojená.
Komiks by tu měl být zhruba do deseti dnů . Nechci nic uspěchat, práce na tom bude a chci si to pořádně připravit . Ještě musím vymyslet nějakou úvodku, to bude zase něco !

↓ Zde na ukázku jedna fotka z komiksu ↓


PS: Fotky mám zatím jenom tři a to nepočítám úvod, k tomu nemám vůbec nic. Ani nevím, zda bude potřeba ho udělat. Musím teď hold makat na 120%! Nebojte, vynasnažím se .


Pro někoho dobrou noc a pro někoho dobré ráno... Každopádně se mějte krásně, já jdu do pěřin,

Vaše ~Hattie~

EDIT 12:08 → V CELÉM ČLÁNKU OBĚ SIMKY PRO SROVNÁNÍ ↓


Že by hlavní postava?

5. srpna 2011 v 17:30 | ~Hattie~ |  Komiksové novinky
Pořád a stále je to ve hvězdách, zda bude nebo nebude komiks. Ale prozatím jsem dnes pracovala na hl.postavě, na sedmnáctileté ??? (jméno - pokud vás nějaké napadne, napište do komentářů :)).

Byl by to minikomiks, nanejvýš 5.dílů. Ještě to pořádně promyslím a uvidíme. Snad se do toho dám.


PROSÍM VÁS O NÁZOR NA TUTO SIMKU → LÍBÍ / NELÍBÍ
(můžete to samozřejmě rozvést)

Jelikož mě baví vytvářet v trojce simíky, tak není problém udělat jinačí hlavní postavu. Je to jen na vás.

Nový design → 5.8.2011

5. srpna 2011 v 12:36 | ~Hattie~ |  Vše kolem blogu
Tak design je již nastavený, naštěstí, díky Mejssi. Moc děkuji. Já se totiž v tom novém blog.cz nevyznám a nastavování i těch nejprimitivnějších designů mi nikdy nešlo.


Design jsem zpatlala asi před třemi měsíci a měla ho tak nějak v záloze. Pořád jsem váhala, zda ho sem dát a tak se stalo, je tu.


Co se týče blogu, ještě nevím, co budu dělat. Jestli se mám pokusit vymyslet nějaký děj a udělat komiks? Kdo by ho četl? Našel by se někdo? Hlavně mám trému ze školy, jak přijde škola, tak už tu bude o všední dny na blogu pusto a to se mi vůbec nelíbí. Chtěla bych komiks v The Sims 3, jednou jsem již komiks v trojce dělala, ale to jsem bývala na jiném blogu, to byl můj historicky první komiks. Ale já a The Sims 3, to je poněkud složité. Mám jednou za Uherský rok náladu na trojku asi tak týden (možná ani to ne) a pak ta chuť upadne stejně rychle, jako začala. Takže, se toho trošku bojím, zatím tu trojku budu zkoušet a uvidím, jestli se mi do toho bude chtít. Ale myslím, že ne. Dvojka je pro mě hold dvojka, avšak... uvidíme. Já mám teď náladu spíše na samovolné hraní (v dvojce) nebo ve vytváření simíků (v trojce).


Uvidím ještě, co se se mnou dá dělat a jak to bude, protože jsem poslední dobou hodně nevyzpytatelný a zvláštní člověk.

Nějaký ten menší proslov a nějaké ty fotky...

4. srpna 2011 v 12:02 | ~Hattie~
Je to týden, co ležím doma s chřipajznou, pročítám si články na Sims blozích, čtu komiksy, sleduji jak se spousta lidí zlepšuje. A to hlavně v The Sims 3. Dosud jsem nenapsala jediný koment. Nevím proč, měla jsme nějakou autorskou krizi, kterou bohužel mívám dost často a pořád ve mně je. Může být až mizivá, ale pořád tam bude.
Nejprve přejdu k tomu, že jsem nedávno přeinstalovávala kompletní Sims 2. Měla jsem v počítači několik virů a tak jsem byla o něj připravena na čtyři dny, mám ho tedy zpět od pozdního pondělního odpoledne. Zjistila jsem, že virus mi napadl i složku s The Sims 2 a přišla jsem o veškerá sousedství, prostě o vše... Vážně mě to mrzí, downloady mi zůstaly, ale opět jsem přišla o rodinky, kulisy, simíky... Jediné, co vám k tomu řeknu je, že s největší pravděpodobností žádný návrat k Escape nebude. Sice by tu nebyl nijak pravidelně, co si budeme nalhávat škola je zachvíli tu a ani koutkem oka nemrknem a už zase budeme nuceni se učit na písemku z matiky atd.
...Proto vám to říkám na rovinu, zkrátka nevím, jak to bude s aktivitou...

Abigail Swanson pamatujete ještě? O tu jsem taktéž přišla, ale simku mám, tu jsem dělala v BS a ve hře ji v přihrádce na simíky mám. To jsem zatím stihla okouknout a je tam. Alespoň něco pozitivního. Mám nafoceno asi deset dílů, nevím, odhaduji. Uvidíme. Jen nevím, zda má cenu tu prezentovat těch (cca) deset dílů, pokud byste o to měli zájem, tak bych o tom začala přemýšlet.

Včera jsem zrovna sledovala to dění kolem Sims 3, sice je u mne na prvním místě Sims 2, ale okolnosti mi nedaly a musela jsem vyzkoušet pózy (více obrázek k článku ↑). Zda mně, smolařce vůbec půjdou a na poprvé jsem měla vyhráno. Fungují (!).

Další fotografie v celém článku→↓