Červenec 2011

Návrat z Poděbrad

23. července 2011 v 15:59 | ~Hattie~ |  Autorka píše...
Zdravím Vás,

ten malý spolek, co tu ještě zbyl. Ale ano, já se vrátila. Musím říct, že v Poděbradech bylo nádherně, nejraději bych se tam okamžitě vrátila. Taková volnost a klid. Bylo mi tam skvěle. Mohla jsem přemýšlet, uvažovat, odpočinout si. Zkrátka, nechat volný průběh svým rozházeným myšlenkám.

Právě jsem se před hodinou vrátila z výletu. Byla jsem na Bezdězu, vyšlápla jsem si takový ,,kopeček'', prolezla celý hrad a zase se vrátila domů. Krásná procházka, krásný relax a krásná prohlídka. ;)

Když jsem byla v Poděbradech, měla jsem dost času si vše promyslet. Téměř nic jsem nevymyslela. Jediné co vím je, že jsem si na Sims skoro vůbec nevzpomněla. První týden jsem na Sims myslela, ale pak to hodně rychle přešlo a zjistila jsem, že ho k životu nepotřebuju. Tak, jak jsem si vždy myslela. Mám Sims ráda, ostatně Sims je spjaté s mým dětstvím. Stejně tak, jako Harry Potter, na kterého se dnes ohromně těším. Tím de facto uzavřu své dětství a měla bych jít dál. Vážně nevím, jak to bude vypadat s blogem a mou aktivitou. V Poděbradech jsem se naučila více sportovat a strašně ráda teď chodím ven, na procházky, na kolo... Zkrátka někam do přírody. Sedět celý den u počítače, jako to ostatně bylo až do 5.června se mi už znechucuje. Zbytečná ztráta času. Pokud je venku krásné počasí, je zbytečné sedět doma. Možná až bude zima a nebude toho tolik na práci, tak si na Sims udělám času více.