Duben 2011

4.díl → Vítej, nový živote

29. dubna 2011 v 20:13 | ~Hattie~ |  Escape
Kec k dílu: Konečně jste se ho dočkali. Já a má lenost, to je něco děsného, omlouvám se. Každopádně, již v příštím díle čekejte jiné simíky a kulisy. Absolutně vše nové a i jinačí. (Pro ty co nevědí, komiks jsem musela kompletně obnovovat 2x.)

♂ Formální oblečení

28. dubna 2011 v 22:27 | ~Hattie~ |  Oblečení
Musím říct, že je opravdu krásně propracované. Takové umělecké. Já ho ve hře už nějakou dobu mám, jen ho ještě vyzkoušet. (=

♀ Domácí oděv

27. dubna 2011 v 22:48 | ~Hattie~ |  Oblečení
Tak, toto oblečení jsem si stáhla už před pár týdny a moc se mi líbí. Je to takové obyčejné, domácí oblečení, které se mně osobně hodí. :)První textura, první recolory...

26. dubna 2011 v 18:15 | ~Hattie~ |  Moje výtvory
Tak, i mě popadla chuť udělat si VLASTNÍ texturu a recolory. Dopadlo to tedy děsně, ale na první pokus, myslím, že je to ucházející. Každopádně se budu soustředit spíše na fotky ze hry a komiksy, nějak mě ty recolory nebaví. Mám na to prostě občas náladu a tak dám něco dohromady :). Doufám, že se vám to alespoň trochu, bude líbit. Působí to trochu, ne trochu, působí to dojmem mastné hlavy, ale tak, vyzkoušejte, práce s tím byla (a nemalá). :) Berte to tak, že recolory klasické by dopadly dobře, ale já tu nechci zobrazovat cizí tvorbu a být ,,zlodějíčkem'', proto ta vlastní textura. ;)

Pracuji na komiksu Escape

26. dubna 2011 v 0:34 | ~Hattie~ |  Komiksové novinky
Ano, je to tak. Už makám opět na komiksu Escape. Takže, opět musím udělat nové kulisy a simíky. Dokonce mě napadl i děj, takže jsem za to moc ráda. Děkuji všem, kteří navštěvují můj blog, protože si toho maximálně vážím. Ukážu vám jednu fotku ze 4.dílu, který mám připravený již přes 2 měsíce. Takže, o víkendu ho plánuji zveřejnit celý a také hodlám přes víkend na komiksu pracovat.

Jedna fotografie, ze 4.dílu:

Jde to se mnou z kopce...

17. dubna 2011 v 0:30 | ~Hattie~ |  Autorka píše...


Ach jo, ach jo a ještě jednou ACH JO!

Opět, jsem vlivem své nepozornosti přišla o kompletní The Sims 2! Tedy téměř, zachránila jsem pouze a jen downloady, které bych snad ztratila raději, protože ty se dají časem vrátit. Ale sousedství a rodinky? To, bohužel ne. I domy jsou pryč, zážitky, prostě všechno. Všechno se poslední dobou kazí a plesnivý, nemám žádný návod, ani radu, jak to pozastavit, či úplně překazit a zničit :(.

Poslední dobou umím jen fňukat, stěžovat si a být nešťastná a zklamaná. Proč? Sama ze sebe. Začínám pociťovat, že mě sims nebaví. Ale, možná si to chci jen sama sobě dokázat, že nejsem závislá a že vy se tu beze mě bez problémů obejdete a čekám něco, co od vás nemůže očekávat ani ten nejlepší tvořitel. Navíc, co jsem za poslední dva-tři měsíce předvedla? Úvod a 1.díl Loneliness, který tímto ukončuji a už se k němu nikdy nevrátím. Na komiks jsem si připravila velmi promyšlený a zajímavý děj. Jenže, spousta z vás by ho nepochopila, ne proto, že jste tupci nebo něco podobného, to vůbec ne, ale je prostě složitý na pochopení. Zjištění, co probíhá teď, co probíhalo a co je v komiksu opravdu pravda, a co lež. Je to zkrátka moc složité, snad i na mě.