Březen 2011

Color lipstick ♀

29. března 2011 v 12:05 | ~Hattie~
Tak něco pro ty, co mají rádi barvičky. Některým se můžou hodit. :)
Celý článek→↓

Líčení ♀/♂

28. března 2011 v 12:45 | ~Hattie~
Opět něco, co se mi moc líbí. :) Sice je na obrázku pouze žena, ale myslím si, že nějaké rtěnky se dají použít i pro muže. Jsou přirozené a tak nějak... zkrátka se mi líbí.

Sada obsahuje (odděleně) rtěnky a ,,stín pod nos''. Nevím jak to nazvat. Je to pro ty perfekcionisty. Jako jsem prosím já. Pro mě, každý stín a skulinka na obličeji je důležitá!
Celý článek→↓


Krásné oblečení ♂

27. března 2011 v 13:40 | ~Hattie~ |  Oblečení
Toto oblečení jsem si prostě musela stáhnout, je nádherné. Opravdu se tvořiteli podařilo. :)


Celý článek→↓

Sims Lev

24. března 2011 v 14:26 | ~Hattie~
Zdravím všechny věrné návštěvníky.

Jak jste si asi všimli, venku je už krásně jarně. Chodím ven, učím se a blog teď moc nestíhám. Na víkend mám také plány a to učení a procházky s kamarády. Proto se omlouvám za malou, leč spíše mizivou aktivitu.

Přesto všechno, bych vás chtěla požádat o hlasování v jedné soutěži.

Jedná se o soutěž s komiksem I need You!. Tudíž, pokud ho máte rádi, líbil, či se stále líbí, budu vám moc vděčná za váše dvě kliknutí.

Nejlepší herecký výkon ZDE

Nejlepší komiks ZDETudíž, pokud máte rádi Lennu z InY! a celý komiks. Neváhejte a hlasujte, budu moc ráda. :)
Je to jen a jen na vás. :)


Krásné oční stíny ♂♀

15. března 2011 v 14:58 | ~Hattie~ |  Make-up
Tyto stíny mne opravdu zaujaly. Líbí se mi jejich jednoduchost a ''nenásilnost''. Žádné křiklavé stíny, ale jemné a přirozené. Takže, kdo má takové rád, nechť stahuje. Je to novinka od e-studia, tudíž nebudete litovat. :)
Stahujte v celém článku, kliknutím na obrázek zelené šipky. :)

1.díl → Because of you

12. března 2011 v 8:55 | ~Hattie~ |  Loneliness

Kec k dílu: Po delší době se opět vrhám do focení a psaní komiksu. Tento díl mi dal opravdu zabrat, i když to možná nebude vidět. Víc ze sebe už opravdu nevymáčknu. Tentokrát jsem se dala na psaní ich-formou. Doufám, že některé neodradí dlouhý text u některých fotek a přesto to zvládnete přečíst až do konce. Snad se vám všem komiks bude líbit a najdete v něm alespoň kousek něčeho, co vás zaujme a donutí napsat nějaký pěkný (klidně i s kritikou) komentář, budu opravdu moc ráda za jakékoliv vyjádření. Některé simíkovské ''křivky'' jsou cenzurované a'la mozaika, tudíž můžou prohlížet a snad i číst mladší osoby, přesto raději 12+ ;).

Úvod, aneb seznamte se...

7. března 2011 v 12:46 | ~Hattie~ |  Loneliness
Kec k dílu: Omlouvám se, že je tu komiks až tak pozdě,ale však vy víte proč. Většina tento úvodní díl již četla, takže mnoho komentářů z vaší strany nečekám. Přeji příjemné čtení a doufám, že se vám komiks bude zamlouvat.

Že bych změnila názor?

6. března 2011 v 9:01 | ~Hattie~ |  Autorka píše...
Asi to tak již bude. Ach, málem bych zapomněla. Čauky všem ;).

Jak jste si mohli přečíst v záhlaví (respektive ve vol. hor. boxu), tak mám teď málo času o všední dny. Takže ti, co mě mají na Skypu, by měli vědět, že se tam moc neukážu. Nepočítaje pátek, sobotu a neděli. Navíc tento týden píšeme asi pět písemek a fakt mě to už teď vytáčí, jednu hned zítra a pak za námi přijdou dvě osoby z pedagogicko-psychologické porady (PPP), naší třídě mluvit do duše. Což je absolutně zbytečné, až na pár lidí u nás nevidím problém ;), ale alespoň nebudu mít Německý jazyk *šklebí se*.Přejdu k jádru věci. Rozhodla jsem se, tu zase být. Nevidím důvod proč zavrhnout All4Sims, vlastně ani jediný. Měl teď v únoru - 27.2.2011, rok od svého fungování. Takže bych tímto blogu ráda dodatečně blahopřála. Bohužel žádná party nebyla, ale myslím si, že je to zbytečné. Dělá to pomalu každý blog a já si myslím, že blogu ulevím spíš s méně články, nebo ne? :D Dobře, přiznávám, dneska asi nemám svůj den :P.
Jinak jsem chystala nové komiksy a to The Sin a Loneliness. Bohužel se mi z The Sin smazalo asi deset upravených i neupravených fotek náročných na focení, takže jsem z toho docela na nervy. Do Loneliness se chci dát příští víkend, dnes mám bohužel dost učení. Ale těm, co nechodí na Sims2Club ukážu alespoň úvodní díl a to hned zítra. I když pochybuji, že ho nějaký pravidelný návštěvník již nečetl.

Dále se tu objevil nový design od Gloriel a moc jí tímto děkuji. Mně se moc líbí a jsem fakt ráda, že si na mě udělala čas. Navíc já, taková náročná osoba. Ach, jak já se těším na jaro .

Mám vás ráda (☮ & ),
Vaše ~Hattie~