Únor 2011

Okalova 2040 ke stažení

20. února 2011 v 8:59 | ~Hattie~ |  Moje výtvory
all4sims.blog.cz
Okalova 2040 by ~Hattie~
Zdravím Vás,

tento dům byl opravdu fuška. Mezi stavěním a vybavováním se mi to dvakrát vypnulo (samozřejmě neuložené), takže jsem se na tom opravdu vyřádila. Myslím, že se můj první dům docela podařil. Je pro pětičlennou rodinku s čtyřnohým kamarádem. Sladila jsem to a vybavila podle svého vkusu, tedy až na to oplocení a růžový pokojík (to fakt nevím, proč jsem ho udělala takový jaký je *zvrací*). Fota jsou velkého rozlišení, proto se některým budou déle nahrávat. Je to z toho důvodu, že si je můžete otevřít zvlášť a prohlédnout si všudypřítomné detaily. Původně jsem ještě měla v plánu popsat každou místnost, trochu ''okecat'', ale jak se znám, byla by z toho nakonec slohová práce. Tak šup na celý článek, čeká Vás 40 fotek. →↓
all4sims.blog.cz

Nový layout a jak to bude s blogem... ?

3. února 2011 v 0:15 | ~Hattie~ |  Vše kolem blogu
all4sims.blog.cz
all4sims.blog.cz

HELLO, MY DEAR!

Tak a je to. Teď jsem skončila s nastavováním. Nějaké drobnosti budu ještě dodělávat. Původně byl tento design (trochu jinak zpracovaný) na Sims2Club. Ale nakonec Limej udělala mnohem hezčí a tato má slátanina je nakonec tady. Vlastně se mi docela líbí, jednoduchý, nový styl. Šedá, bílá a oranžová k sobě pěkně ladí a je takový svěží. To je snad poprvé co se veřejně chválím...:!

Na designu se mi nelíbí to, že při posouvání stránky ''mizí'' menu. Když se chcete někam přemístit, musíte jít zpět na hlavní stránku a překliknout. Bohužel to jinak vyřešit  (nastavit) nešlo. Takže to tak už asi bude a zůstane, je mi líto. Kdyby se toto nedělo, tak bych byla nadmíru spokojená. Aktuálně jsem jen spokojená :D. 

PS: Omlouvám se za (ne)aktivitu. Nefungoval mi počítač, ale už je zpět, v celé své kráse :).

Mnozí víte, že jsem spolumajitelka a spoluzakladatelka blogu Sims2Club, kde budu momentálně nejvíce aktivní. Napadlo mě, že All4Sims už bude spíše jen na to mé vypsání se. Žádné velké DIARY, to opravdu ne. Jen mi přijde zbytečné, kopírovat komiks/y sem-tam. Pak jen číst komentáře typu: ,,Skvělé, už jsem psala na druhém blogu!'' apod. Však víte, co tím myslím. Limej je mé zlatíčko, vlastně nebýt jí, tak bych se k některým věcem snad nedokopala, mám ji prostě ráda a mohu jí důvěřovat :)*. 

Komiksy, tvorba, The Sims, mé výplody etc.:

Začala jsem obnovovat Escape, ale asi z toho opět sejde. Na SimsClubu (a celkově) chci začít s čistým štítem. Proto, si tam již teď můžete přečíst úvod komiksu Loneliness. All4Sims a ani já nejsme minulost. Berte to tak, že mé bydliště je Sims2Club a přechodné bydliště All4Sims. Na Sims2Clubu bude psát i nějaké mé kecy, ale jen co se týče aktivity, sims a tvorby. Na All4Sims budu psát i nějaké mé zážitky, smutné a veselé dny atp. Tvorba, komiksy, The Sims a další budou JEN na Sims2Clubu. Tak jsem se rozhodla...

Doufám, že All4Sims nezavrhnete. Kdoví, jak to časem bude a třeba mi rupne v bedně a budu dělat něco ''spešl'' pro tento blog ;). 

Nyní si půjdu lehnout, vstávám již za pět hodin, a lá nultá ;(.
all4sims.blog.cz