Prosinec 2010

♀ Leyla McCay

28. prosince 2010 v 16:00 | ~Hattie~ |  Fotky z TS2
Někteří z vás vědí, že jsem chystala takový obyčejný, holčičí komiks. Ale pořádně jsem si to promyslela a rozhodla se, že ho zruším. Měla jsem již nafocený úvod a proto vám zde nechám na prohlédnutí 12 obrázků McCayové. ;)
all4sims.blog.cz

Pozdě, ale přece... n_n

25. prosince 2010 v 2:13 | ~Hattie~ |  Autorka píše...
Dnes jsem se opravdu překonala, nemyslíte? Měla jsem připravených pár článků.
Jenže,...
Jedno velké ALE. Svátky jsou chvílí klidu a pohody, štěstí a radosti. Ale ne vždy, to tak je. V jednu chvíli stojíte u plotny, pak zdobíte stromeček, zaděláváte na těsto. Po chvíli pro změnu držíte vysavač v ruce a nebo se oháníte s hadrem všude kolem. Je toho hodně. Tento rok mi to sice nevyšlo, připravit pro vás nějaký vánoční program, ale věřím, že na Silvestra se tu určitě ode mě něco ukáže. Dokonce i jeden slibovaný teenager pro jednu návštěvnici LS blogu, která na něj jistě už nějaký ten pátek čeká. Mrzí mě to, omlouvám se. Nejen té slečně, ale i vám všem. Návštěvníkům. Tento rok mi nevyšel tak, jak jsem si představovala. Ne že bych na počítač nesměla, ba naopak směla, ale nechtěla. Jsem za to svým způsobem ráda, protože jsem si je parádně užila a neseděla za tou ''kouzelnou'' obrazovkou. 

Tak já ukončím tento článkem oblíbenou větou: ''Šťastné a veselé!''
Snad jste všichni dostali to, co jste chtěli. A hlavně nějaké to The Sims. :)

Pro tuto chvíli se s vámi loučí, vaše šťastně-smutná ~Hattie~

PS: Neflákám se! (smích)

Obnova komiksu •Escape•

16. prosince 2010 v 10:00 | ~Hattie~ |  Komiksové novinky
all4sims.blog.cz
Jak možná již někteří víte, byla jsem nucena přeinstalovat The Sims 2. Tím jsem ztratila vše, až na downloady. Takto to dopadá, když nedáváte pozor při zálohování. Moje chyba.
Mnozí víte, že na blogu jsem tvořila komiks Escape, v kterém v hlavní roli byla mladá teenagerka Susie. Rozhodla jsem se, v komiksu pokračovat. Pracuji na obnově již přes měsíc. Postupně. Není to tak jednoduché, jak se může na první pohled zdát.
Doufám, že se vám komiks bude líbit. Určitě vám ho podám již v trochu jiném rozpoložení, než těch pár předešlých dílů a pevně věřím, že si ho oblíbíte. 
Postavy budou pochopitelně nové. Hlavní hrdinka je trochu pozměněna, jak můžete vidět po levé straně.
Vánoční cukroví a štola

15. prosince 2010 v 0:08 | ~Hattie~ |  Další
Když už jsou za chvíli ty Vánoce. Přichystala jsem si pro vás něco na vánoční stůl. Tedy něco pro vaše hladové simíky. Jak cukroví, tak samozřejmě nesmí chybět ani štola různých příchutí!

PS: 
Chtěli by jste tu denně (spíše obden) nějaké downloady? Zaměřené spíše na téma Vánoc? :)

PS2: Asi jste si stačili všimnout, že tento blog nějak nelpí na downloadech. Je to proto, že většina nových downloadů je všude na internetu k dispozici. Většina to kopíruje od pár zdrojů, což mi nepřijde nějak hrdinské, ale samozřejmě to NIKOMU nezazlívám. Jen to prostě nedělám. Já sem povětšinou dávám downloady, které nejsou tak známé a když už jsou, vyhledám si je sama. Konec konců, pokud vám tu něco chybí, stačí napsat do downloadů na přání, že? ;) 
all4sims.blog.cz
V celém článku zbytek→↓

Poslední zlatá armáda - část šestá

14. prosince 2010 v 12:00 | ~Hattie~ |  Poslední zlatá armáda
Další díl je tu. Tentokrát jsem ho dělala já. Doufám, že se vám naše spolupráce zamlouvá. Děj si každá tvoříme podle svého. Pak jen navazujeme a navazujeme. Přemýšlíme a tak dále. Prostě máme volnou ruku a proto nám to spolu sedí. Každá vkládáme do komiksu stejné úsilí a práci.
Teď už vzhůru do čtení. :)
all4sims.blog.cz

♀ Elen Keys

12. prosince 2010 v 13:00 | ~Hattie~ |  Fotky z TS3
Jak jsem již včera říkala, dala jsem se trochu do The Sims 3 a nafotila pár fotek. Grafiku v trojce nemám pěknou, ale věřím, že to přežijete. :-)
all4sims.blog.cz
V celém článku další fotky→↓

The Sims 3 dráha?

11. prosince 2010 v 17:21 | ~Hattie~ |  Autorka píše...
Mám opět chutě na The Sims 3. Ale nikdy z toho nic moc nevzejde (:() Možná někdy nafotím nějaké fotky, uvidíme. :)
Dnes jsem vytvořila simku. Na tvoření ve trojce jsem opravdu talent (IRONIE). Je to děs. 
I přesto všechno jsem se rozhodla, vám nějakou tu mou tvorbu ukázat. Po dlouhé době jsem se po návštěvě u Shianae rozhodla něco vytvořit. Asi jak jsem tu její skvělou tvorbu viděla, tak mě to nakoplo. 
all4sims.blog.cz
Já vím, obrázek má pěkně pitomou kvalitu. Ale nic jiného z toho (bohužel) již nevykouzlím. 
Líbí se vám simka? Obrázek je sice jen jeden, ale snad i z něj se dá něco posoudit. :)


PS: V The Sims 3 nemám moc downloadů. Nějak mi to blblo, takže jich tam mám teď velmi málo. Nebaví mě moc do trojky stahovat, vlastně ani neznám moc stránek, mimo Lorandia, Liana, TSR, MTS a další známé. Hlavně musím někde sehnat nějaké pěkné oči *devil*. Jinak si na downy (v TS3) moc nepotrpím.


My favourite stamps

11. prosince 2010 v 1:00 | ~Hattie~ |  Známky

♂ Patch podle mé fantazie...

10. prosince 2010 v 18:20 | ~Hattie~ |  Fotky z TS2
Nedávno, no už je to docela dlouho. Přejdu k věci, přečetla jsem si krásnou knihu Zavrženého. Mnozí rozhodně znáte. Úplně jsem se ''zamilovala'' do Patche .  Samozřejmě, ne doslova. Podlé mé představy, vypadá tak, jak jsem ho vytvořila. Snad se vám fotky budou líbit, snaha byla.
all4sims.blog.cz

Vykašlu se na vás...T_T

5. prosince 2010 v 15:50 | ~Hattie~ |  Novinky
all4sims.blog.cz
Život je satirický román psaný surrealistickým básníkem pod vlivem LSD, je to nekonečná řada nesmyslných a naprosto nepředvídatelných situací se kterými bych nechtěla mít mnohdy ani společnou koupelnu, ovšem někdy je to až ironie jak snadno se dá předvídat co se stane, jako když vrazíte do poslední kostky dominové dráhy a všechno se začne nezastavitelně řítit k jednomu jasnému bodu a nejde tomu zabránit, i kdyby jste chtěli. A co když nechcete?

Ne, vážně. Berme to vážně. Poslední dobou jen poslouchám pitomé narážky na to, jak jsem strašná. Konkrétně od jedné nejmenované osoby. Už mě to vážně nebaví. Berme v potaz ještě Lowisku. Co ta udělala? To vám tak strašně vadí, že vám řekneme vlastní názor? Jenže, vy to hned berete tak, jako kdyby, jsme byly nějaké super bezchybné tvořitelky, nebo jak tomu mám sakra rozumět? Copak jsem na někoho vyjížděla a urazila se, když jste mi napsali, co se vám na tom a tom nelíbí a proč? Víte vůbec jakou cenu má dobrá rada? Ne, KRITIKA! Ale rada. Taková ta rada nad zlato. Tu by jste si měli vzít k srdci, stejně jako si je beru já. Už jich sice moc nedostávám (ne, že bych je nepotřebovala), ale dostávala jsem. Hlavně ze začátku, když jsem v únoru začínala s tímto blogem. Momentálně se to změnilo. Přišlo celkem velké množství nových blogařů, zejména ve věku 11-13 let. Většinou s tím tvořením, komiksy a vůbec Sims začínají a naše názory berou jako urážky a kritiku. Pak si o nás dovolují říkat, že jsme namyšlené a myslíme si o sobě bůhví co. 

Pokud máte čas a náladu, čtěte dál...

Chystám nový komiks...

4. prosince 2010 v 11:52 | ~Hattie~ |  Novinky

Hello everybody! 

Opět jsem se zbláznila. Už takhle nestíhám a ženu se do dalšího komiksu. To bude čtvrtý aktuální. Jenže, mám pokaždé chuť na něco jiného. Tak se omlouvám Limej, pokud bych byla příliš pomalá, ale hold se s tím vším brblám dokud se to nelíbí alespoň mně, no i když... Kdy se mi poštěstí, že se mi líbí má práce, že? (smích) 

Nový komiks by byl o mladé, bohaté, ,,hezké'' dívce. Beru to jako takovou oddechovku. Nebude to žádný super úžasný děj. Prostě jen takové ty lásky, zápletky a pády. Takže je dost možné, že se spíše budete dívat jen na obrázky než ty bláboly ještě číst. Ale uvidíme.

Úvodku jsem nějak spatlala nic jiného mě nenapadlo. Nejsem totiž takový ten klasický, ,,holčičí'' typ. Název je ''Co když je to láska?'' 

PS: Už mám vážně dost. :D
all4sims.blog.cz