Listopad 2010

♀ Plavky pro teenky

30. listopadu 2010 v 12:05 | ~Hattie~ |  Oblečení
Tento download je na přání pro L.e.Moon

Omlouvám se, že trochu opožděně, ale mám na práci i jiné věci než-li downloady na přání. Ale je to tu i v podaném měsíci. V tom vám snad vyhovím vždy. ;) Pokud by se tu download, který si objednáte neukázal do tří týdnů, tak mě klidně upozorněte do komentářů, nebudu se zlobit. I já zapomínám.

Udělala jsem pro vás takový malý ''setík'' pro teenky, tak snad se vám bude líbit. ;)
all4sims.blog.cz
↓↓↓↓↓Stahujte↓↓↓↓↓

Zdroj pro mě: Lianasims2

Zdroj pro tebe: All4Sims.blog.cz 


Poslední zlatá armáda - část čtvrtá

29. listopadu 2010 v 18:14 | ~Hattie~ |  Poslední zlatá armáda
Seznámení ¤ 1.díl  ¤  2.díl ¤ 3.díl
Jste připraveni? Jdeme již na čtvrtou část! 
all4sims.blog.cz

Spolupráce s Limej, aneb Hattie se žene do dalšího komiksu...

29. listopadu 2010 v 16:53 | ~Hattie~ |  Novinky
Zdravím mí drazí, nejprve bych vám chtěla poděkovat za komentáře u InY!. Potěšilo mě to, povětšinou se spokojím sotva s deseti komentáři. Vážně jsem to nečekala, u minulého dílu šest komentářů a nyní kolem 20. Zvláštní. Děkuji.
all4sims.blog.cz
Přejděme ke spolupráci s Limej. Mnozí z vás vědí, že Limej je úžasná tvořitelka komiksů. Vždy jsem ji obdivovala, jelikož já se nikdy na nic jiného než drama, romantiku a částečnou psychologii v komiksech nezmohla. Díky ní, jsem dostala ,,šanci'', udělat z části svůj a z části její komiks. Fantasy komiks. Když se mě zeptala na spolupráci, byla jsem nadšená. Moc mě to potěšilo. Každá si děj trochu přiblížíme podle sebe a pak se postupně budeme snažit, aby to navazovalo na sebe.

Jak to bude probíhat?

Budeme se s Limej střídat ob díl. Jeden ona, jeden já (ona, já, ona, já...). Chápete? Budeme spolu dobře spolupracovat, jsem si tím už teď jistá. Líbí se mi i ta ,,souhra'' národů. Jeden díl si přečtete ve slovenštině, další v češtině a tak dokola. Určitě si to najde čtenáře z obou států. Děkujeme vám předem za vaše názory, ať už kritické, či naopak. 

Již dnes! ↓

Dnes se tu objeví čtvrtý díl. Na ty zbylé (seznámení, 1.-3.díl) vám tu dám odkazy. Začala jsem s Limej spolupracovat až od teď tudíž 1.-3. díl je ve slovenštině, ať se vám to líbí nebo ne. Od čtvrtého dílu se to bude ukazovat i u mě.

Doufáme, že se vám naše tvorba bude líbit.

V 18:00 tu čekejte odkazy na 1.-3.díl + seznámení a čtvrtý díl, můj první. Opravdu bych si vážila vašich názorů, i když třeba komentáře neradi píšete. Jen bych chtěla od vás slyšet, zda se na tuto roli vůbec hodím.

Vaše ~Hattie~

InY!19.díl→Žít v jiném těle neznamená zapomenout...

26. listopadu 2010 v 0:00 | ~Hattie~ |  I need You!
all4sims.blog.cz
Po více jak měsíci další díl, omlouvám se. Důvodem bylo ,,pošahané'' Sims. Pak také menší změna plánů v komiksu k čemuž mi trochu pomohla i zhroucená hra. Nu, všechno špatné k něčemu dobré, že? Snad se Vám díl bude líbit, snaha byla. Budete zde celkem dost informací, snad je všechny nebo alespoň většinu vstřebáte. Také se omlouvám za aktivitu,  ale dohromady jsem dávala Sims a dávám do teď. Také je nový úvodní obrázek, dnes zjistíte, jakou roli tam hraje druhá simka...↓

Je tohle možné?! Přijít o (ne)kompletní The Sims 2?

21. listopadu 2010 v 19:56 | ~Hattie~ |  Novinky

Ne, to nejde přece! NE! NE! NE!


S lítostí vám ~Hattie~ oznamuje, že přišla o veškeré kulisy, domy, rodiny. Úplně o všechno přišla, jen tak, jako lusknutím prstů.

Nemám žádné mé postavené domy, žádné rodiny s kterými jsem hrála a měla jsem je už ukryté tam pod hrudí. Prostě nic... Všechno zmizelo.

Psala jsem, že mě zlobí Sims. Nakonec se to zpravilo, jak jsem psala. Ale další den opět, už jsem nevěděla co dělat a tak jsem odinstalovala kompletní Sims. Jenže, udělala jsem největší chybu v mém životě! Zálohovala jsem pouze složku Downloads a LotCatalog. Zbytek jsem prostě jen tak vymazala z PC a když jsem to dělala, divné mi to asi nepřišlo! Pak nainstalovala hru kompletně s datadisky znovu a co nevidím?!

Je to moje hloupost. Mrzí mě to a jsem hodně naštvaná. Vůbec nevím, kdy budu mít čas udělat nové kulisy a simíky do komiksů. Volné hraní je to tam.

Víte, dnes jsem vytvořila dalších osm simů do komiksu InY! což mi trvalo hodně dlouho a pak tohle. O to víc mě to štve, ale pryč s pár simy. Já přišla o VŠECHNO! Ne, to nesmí být pravda...

Znáte takový pocit? Že si to smažete a veškerá práce za (cca) 5 let je pryč? Všechny příběhy, zážitky, požitky. Všechny komiksy... To všechno zmizelo.

Nevím co dál, nevím jak dál.

Bude se mi to chtít dělat? Všechno znovu? Vám by se chtělo?

Jsem ještě v šoku, probouzím se. Uvidíme, co bude v mých silách. Mohl by mě trknout nápad na nový komiks. Znamenalo by to ukončení těch aktuálních. Jenže, mnoho lidí si oblíbilo Failed life i I need You! a už kvůli tomu se toho nechci vzdát. I need You! je moje všechno, s tím jsem začala tenhle blog a rozhoupala kompletní  blogovou ''kariéru'' na A4S. Proč to? Proč já? Co jsem provedla?! V tomhle případě mi nemůže pomoci nikdo, leda že by někdo našel neexistují soubory...
all4sims.blog.cz
Jen tak pro zajímavost. ↑ Tento obrázek ↑ je už také historie...
Jen nemám ráda ''chudé'' články.

Mluvme vážně, přiznejme si, že není čas, ani chuť...

20. listopadu 2010 v 12:54 | ~Hattie~ |  Novinky
Je to tak. Času je neuvěřitelně málo a příští týden mě čeká nespočet písemek. Z toho dvě čtvrtletní práce na jeden den a neumím ani tečku. Měla bych se učit, jenže... Mně se tak nechce, ale musím. Z donucení.
Co se týče komiksů↓

Failed life: Přišla jsem o všechny kulisy, tudíž se mi do toho moc nechce. Pořádně to nemám ani promyšlené, musíte vydržet... :'(

I need You!: Nafoceno a upraveno mám, ale jen půl dílu. Zbytek není. Promazávala jsem downloady, jelikož mi Sims nechtělo jet, sekalo se a vypínalo se (po hodině). Tak jsem nad tím v neděli strávila tři hodiny, což není tak hrozné. Jindy i půl dne. Sims2Pack mě zachránil, docela se divím. Tenkrát mi nepomohl vůbec, ale už jsou nové verze, tak asi proto. ;) V  čem je tedy problém? Za prvé je problém v tom, že mezi vadnými downloady, byly Lenniny oči. Hra jí přiřadila šílené ''doll oči'' a to jí tedy vůbec nesluší. Lennu jsem dělala ve hře, tudíž ji nemohu ''nahradit''. Mám jednu masku, na nádherné oči, ale ty jí nesedí! Zákon schválnosti. Vážně. Jsem z toho na nervy. Nevím co mám dělat. Navíc musím postavit jednu budovu, nebudu říkat jakou, ale asi to všem po minulém díle došlo, že? ;)  Jenže InY! je poslední, čeho bych se chtěla vzdát. Ale když jsem včera zapnula hru a teď viděla ty oči. Děs...
Nevíte někdo o nějakých maskách očí? Zelených či do hněda? Poprvé vás prosím, aby jste mi pomohli. Najít nějaké pěkné, MASKY očí. Moc masek se nedělá a já mám jen jeden set (hrůza) a jedny modré oči, co se k ní nehodí. Čím dřív se najdou oči, tím dřív se pustím do komiksu, jiná varianta není, je mi líto.
V sobotu jsem vytvořila dospělou ženu a její dceru. Nejprve měly být fotky na nový design, ale ten se nevyvedl. Mám jeden v záloze, ale ten není vánoční. To nemůže být jeden design univerzální, na celý rok na všechny období? Achjo, ať  se snažím sebe víc, grafika mi vůbec nejde...
all4sims.blog.cz

Flákání? To slovo neznám... O__o

14. listopadu 2010 v 22:10 | ~Hattie~ |  Novinky
To je doba drahouškové, co? Já vím, aktivita je strašná. Na blogy komentáře také nepíšu, ukamenujte mě. Hned teď a tady! Do toho! Vy lenoši líní! Seberte se a popadněte ty velké, tmavé balvany! Vy se bojíte? Mě? Ale neblázněte, já jsme neškodná. No co se tak flákáte?! Čiňte! Auuu... Tak jsem si to vysloužila, co jsem také mohla čekat?(!)

Už jsem se uklidnila, vážně. Včera a dnes jsem dělala na domě pro pětičlennou rodinu. Hattie? To zní divně. Ano, já Hattie. Konečně jsem postavila a vybavila dům, s bazénem, malým hřištěm, jezírkem, terasou. Ach ano, tak jsem na Vás hodná. Mám ze sebe radost, protože se mi můj výtvor konečně líbí, tedy až na ten plot (lepší nevedu). :D

Strávila jsem nad tím sedm a půl hodiny, vlastně osm a půl. Nepočítaje upravování 42 obrázků. Dům bude ke stažení se spousty mých oblíbených downloadů. Věřím, že se Vám budou 100% hodit. I když se nebude líbit, tak se budou hodit alespoň věci z něj. ;) 

Nechci Vás příliš napínat, tak Vám ukážu alespoň screen z venku. Pravděpodobně o víkendu se tu ukáže ke stažení spolu s dalšími 41 obrázky. Možná i o všední den, nevím jak na tom budu s časem (se školou). 

Navíc se půjdu léčit do nemocnice, díky těm vašim balvanům. Ještě teď to bolí. (:( :D). Musíte si vydržet, vy to zvládnete. Věřím Vám.
all4sims.blog.cz
S láskou vaše ~Hattie

Miriam, aneb paní fialkového domu.

7. listopadu 2010 v 14:15 | ~Hattie~ |  Fotky z TS2

Tak jsem se dokopala k upravení obrázků. Nic moc jsem z toho nevytáhla, nevypadá to tak, jak bych si představovala, ale co už. Stalo se. Je tu první várka, příště budou další na stejný způsob jako tyto. Ráda bych si vyslechla vaše názory, hlavně na Miriam (simku), která mi dala (nečekaně) zabrat, to bych nebyla já, abych se s tím vším tak nepatlala, že? Je jich sice jen osm, ale i přesto doufám, že se vám to bude líbit. :)

Miriam

Sbírka póz/ovačů

7. listopadu 2010 v 0:24 | ~Hattie~ |  Novinky

Od pátku dělám na simce a na fotkách. Chytla mě ''fotící nálada'' , což neznamená, že ''psací''  ano angry. Tudíž ode mě uvidíte fotky a to ještě dnes mí drazí návštěvníci . K psaní komiksů se pro tentokrát nemám, nechci se do toho nutit, nebylo by to pak to pravé ''ořechové''.

 Už přes týden mám připravený ''screen'', kde uvidíte všechny mé pózovače thawake-1.gif image by Salisko. Sice jich mám momentálně o +- 5 více, ale to není podstatné. Nejsem ''PoseManiak'', takže jich mám tak přiměřeně, žádná sláva, ale já si s tím vystačím thpixel_NANO_mini_Contest_entry_by_.gif image by Salisko, prozatím.
all4sims.blog.cz
• Omlouvám se  Vám, za (ne)aktivitu . Brouzdala jsem na blozích, ale komentářů se moc lidí nedočkalo, neměla jsem náladu . Ale až se vyspím, tak začnu opožděně reagovat na vaše články. Pokud mi sem napíšete, máte větší pravděpodobnost (jistotu), že si vašich článku (blogů) všimnu dříve a tak i okomentuji . Ale to není žádná podmínka, výměna (něco za něco) nebo tak něco, jen aby jste věděli, že na tom se odráží jak návštěva, tak komentáře od ostatních, potěšení, či naopak 24n.gif(118 b). Proto se mnou rozjeďte (~) vln(k)u komentování thwow.gif image by Salisko! Ne, dělám si legraci, omluvte mě, je sice zhruba půl jedné a to tu vydržím často mnohem déle, ale dnes jsem opravdu mimo O tempo não páraAbsolutamente sonolento. Půjdu se raději umýt :kach a spát sleep-1.gif picture by sadistic_vamp.

Děkuji Vám všem, za věrnost tomuto ♥ blogu ♥. Srdečně si toho vážím.  


Vaše ~Hattienka~
EDIT 1:30 : Hattie jde do hajan. Má dnes opravdu  dost . Málo spánku = větší sklony ke kretenismu.

♂ Lesky a obočí

3. listopadu 2010 v 21:20 | ~Hattie~ |  Make-up
Dlouho tu nepřibyl žádný download a tak jsem si řekla, že bych to měla napravit. 

Dnes tu mám pro vás opravdu krásné lesky a obočí. Vřele doporučuji. 
all4sims.blog.cz