InY!18.díl→Charlie je vrah, ale já nejspíš také...

16. října 2010 v 15:50 | ~Hattie~ |  I need You!
Přeji příjemné čtení→↓

Ano, byla to ta, co jsem si myslela. Vivien, ta ,,zlatá'' Vivien. Její vlasy se za tu dobu změnily. Z namyšlené blondýny se stala ještě více namyšlená tmavovláska. To však nic neměnilo na tom, že byla stále tak ošklivá, jako bývala. Ba co víc, možná vypadá ještě hůř.
''Ty? Ty sv*ně?! Mohla jsem si myslet, že v tom jedeš ty! Opět jsi mě unesla, co si od toho slibuješ a kde je Annie?!'' Zaútočila jsem na ni slovně.
''Laskavě se uklidni Lenno! Proč myslíš, že tady asi jsi?! Myslíš si, že jsem šťastná?! Nejsem, jsi tu kvůli Annie, ta u mě bude v dobrých rukou a také se o ni postarám a ty se o nás laskavě nestarej.  A to, že ses s někým vyspala drahoušku, to mi je fakt někde. Musím ty chlapy nějak platit za tuhle práci, ne? Tady máš, vezmi si to,'' zakřenila se a podala mi starou, látkovou tašku z doby druhé světové války. Vivien se tvářila pořád nad věcí.
''Co to má být? Annie je právoplatně už má dcera, není tvá!'' zařvala jsem.
''Annie je má dcera, ať se ti to líbí nebo ne. V té tašce máš nějaké věci z charity, vezmi si něco na sebe. Za chvíli vyrážíme, půjdeš domů. Pod jednou podmínkou, NIKDO se o tomhle nedozví. Policii řekneš jen to, že ti zmizela dcera, nic víc. Nic nevíš, nic si neviděla. Rozumíme si? Jinak tu budeš hnít na věky, tak si vyber. Jo a prosim tě jdi se umejt, strašně zapácháš, tady máš klíč od koupelny,''otočila se na podpatcích a kráčela pryč.
Chtěla jsem jí tak nehorázně slovně napadnout, ale to by nemělo vůbec žádný smysl. Musela jsem si zachovat alespoň trochu diplomacie. Vzala jsem si klíč, z tašky vytáhla ručník a vzorkové mýdlo. Nádherný pocit, se zase někdy umýt. Umyla jsem se, usušila. Tolika špíny jsem snad ještě neviděla. Mé vlasy prokoukly jako nikdy. Byly najednou tak zářivě zrzavé, že jsem z toho byla až zoufalá, vypadám strašně, musím si změnit barvu... někdy. Nad Annie jsem se pokoušela přemýšlet, je malá, hezounká. Možná bude lepší, když bude se svou biologickou matkou, i když je jakákoliv. Já však za Annie budu bojovat, budu je sledovat, nevzdám se jí! Musím souhlasit, jinak se nedostanu ani o krok blíže...
V mém dlouhém přemýšlení mě vyrušila Vivien.
''Tak co? Chceš tu zůstat?'' nahodila zákeřný úsměv. 
''Ne, budu mlčet a půjdu domů,'' řekla jsem přesvědčivě. 
''Tak je hodná holka. Jdeme,'' řekla a odcházela  pryč. 
Myslela jsem si, že je to tu velké podzemí, ale byla tam ještě jedna místnost za dveřmi a chodba. Bylo to celé temné, chladné a špinavé. Ani pořádně nevím, kolik bylo hodin. V mém ,,příbytku'' mi nad hlavou svítilo několik svíček už přes několik dní a nocí. Každý den jsem dostávala kaši, kterou jsem stejně nikdy nepozřela. Trpěla jsem tedy hlady, ale i přesto mi zůstávala energie na to vše. Takhle jsem zde žila jen o dešťové vodě, slámě a o pár otrhaných hadrech. Pánové si pro svou ,,výplatu'' ke mně chodili denně, byla by jen otázka času, než bych se tu totálně složila.
Šly jsme hlubokým lesem. Jen já, Vivien a ta Nickova matka. Své sluhy sebou Vivien neměla, což mě dost udivovalo. Možná mě doopravdy chce pustit a nezáleží jí na tom, zda jí uteču nebo půjdu jako poslušný pes. Venku byla zima, mikina po lokty moc nezahřívala a polobotky už vůbec ne. I přes to si šla Vivien jak pravá ,,dáma'' v minisukínce a ve vysokých kozačkách na podpatku. Po chvíli jsme se nacházely všichni tři na mýtině. Nikdy jsem si nevšimla, že poblíž mého domu je nějaký hluboký a temný les a kousek před ním rozsáhlá mýtina. Byla jsem jen pár kilometrů od mého domova, jak vtipné...
Sotva jsme dorazily ke mně domů přiběhl tam Charlie. Pořád jsem k němu něco cítila, měla ho svým způsobem ráda, i když jsem věděla, že v té špíně jede taky. Vivien se opřela o zeď a tím dala echo Charliemu, ten vytáhl zbraň co měl zasunutou za kalhoty, přesně tu, kterou napadl mě. V domě se topilo, slyšela jsem pračku. On tu určitě přebýval, celou tu dobu, co jsem byla v tom ukrutném vězení. Charlie se sehnul, zbraň namířil na Nickovu matku a...
''Charlie! Néé!'' já vykřikla. Nickova matka, tedy paní Etchegoyenová namířila ruku před sebe, instinktivně se chtěla bránit, ale tím si nepomohla. Po chvíli jsem cítila, jak dopadá její tělo na zem.
''Čistá rána Charlie, dobrá práce, jdeme,'' řekla Vivien s naprostou nadsázkou. 
Ihned jsem k ní běžela. Cítila jsem jak se chvěje zem jak Vivien a Charlie mizí z dohledu a mou bývalou tchyni tam bezcitně nechávají na pospas osudu. Chtěla jsem jí pomoci, zachránit ji, zavolat sanitku, ale nezmohla jsem se na to. Nešlo to. Sotva jsem k ní doběhla, při pohledu na tu tekoucí krev všude kolem se mi udělalo mdlo, zamotala se mi hlava, ale stále jsem vnímala okolí kolem sebe. Připadala jsem si jako kdybych byla zfetovaná, i když jsem ten pocit nikdy nepocítila, z popisování jsem tak pro tentokrát usoudila. Po krátké chvíli jsem slyšela sirény policejních aut a sanitky. Tohle mi neprojde, za to půjdu sedět.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 shianae-sims3 shianae-sims3 | Web | 16. října 2010 v 16:08 | Reagovat

No teda, to jsem nečekala...
Jinak super díl..:)

2 Annie Annie | Web | 16. října 2010 v 16:41 | Reagovat

Moc pěkný díl...Taky jsem to vůbec nečekala..:D

3 E V A E V A | Web | 16. října 2010 v 17:58 | Reagovat

Perfektní díl, jsem zvědavá na další :)

4 Mrs.Siminka Mrs.Siminka | Web | 16. října 2010 v 18:28 | Reagovat

Super Díl..Moc hezky fotíš i píšeš..Asi na tvůj blog budu chodit častěji protože ho máš nádherný!

5 Candie Candie | E-mail | Web | 16. října 2010 v 21:04 | Reagovat

HUSTĚ! Jsem velice zvědavá jak to bude pokračovat! Doufám, že nepůjde sedět, chudák holka... ale měla tu sanitku zavolat no... už tohle je totiž trestný přestupek. Možná jen kdyby přiznala pravdu... no, moc se těším na další díl! Senza fotky, zpracování, popisky, všechno! :)

6 Lowiska Lowiska | Web | 27. října 2010 v 11:31 | Reagovat

Jak mě mohl uniknout!! Nechápu... a ty taky nic neřekneš;)
Hele, tohle bylo napínavé jako šle. A to jak ji tam zastřelil, ta póza, super!! Jako opravdové. Jsem neuvěřitleně zvědavá, jak to bude dál. Nemůžou ji zavřít, ona přece nic neudělala. I když okolnosti jsou proti ní, to je fakt. A ta Vivien je teda potvora, chudák malá Annie. Těším se na další díl:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama