Říjen 2010

Toque de la muerte | 3.parte |

30. října 2010 v 1:00 | ~Hattie~ |  Toque de la muerte
all4sims.blog.cz
Co dodat? Je to konečný díl, snad vás zaujme a bude vám stát za to, ho alespoň okomentovat. 
Dala jsem si s tím opravdu práci. Jeden komentář během několika vteřin, či minut Vás nezabije, ba naopak uděláte někomu radost. Věřte, že mě tento díl trval téměř dva dny, abych ho dala do kupy. Tím myslím například: kulisy, downloady, psaní, focení, upravování atd. Nevím, poslední dobou mě většiny ignorace a snad i arogance začíná vytáčet. Zápal pro komiksy nemusí vydržet pořád tak velký, jako doposud. Vy návštěvníci toho dokážete mnoho, ač to tak nevypadá...

Záměna komiksů

28. října 2010 v 13:44 | ~Hattie~ |  Novinky
Naučme se ukázat člověku přátelství, dokud je živ, a ne, až když umře.

Hej hou lidičky!

Slíbila jsem vám InY!, že? Ále nastala změna. Rozhodla jsem se nafotit Toque de la Muerte. Zatím jsem lehce za půlkou, snažím se, aby to stálo opravdu zato. Dokonce jsem našla můj dlouho sháněný downloand(ík)! Jsou to ,,sexy'' nožky do The Sims 2. Proto jsem se rozhodla ukázat jednu fotku, kde ty nožky jdou krásně vidět. Mám radost jak malé dítě, které dostane novou BabyBorn nebo jak se tomu nadává. :D
Toque de la muerte
Tohle nafotit byla ohromná práce, stejně jako další fotky. Nevím, snažím se o to, aby se to alespoň trochu přiblížilo k nedokonalé dokonalosti. Blog.cz možná obrázek lehce přeostřil, nevím. 

PS: Simka se tam tváří divně, protože je opilá. 

Líbí se vám fotka? Co říkáte na ty (boží) nožky? :D

Pracuje se...

27. října 2010 v 10:49 | ~Hattie~ |  Novinky
Ciao návštěvníci! 

Mám pro Vás další zprávu o InY!, půlka dílu je nafocena a upravena. Dnes dofotím a upravím zbytek. Další díl očekávejte do pátku. 

Jen tak pro zajímavost InY!18.díl je málo okomentován, objevil se tu a rychle zmizel z hlavní stránky, velká většina ho možná ani nezaregistrovala. Tak aby jste byli v obraze, přečtěte si ho.

Mám vytvořených asi šest nových simek, ale ne v BS, takže ke stažení nečekejte. Zkoušela jsem všechno možné, včera jsem dělala také jednu do té šestice. Nevím k čemu je vytvářím, ale třeba někdy udělám nějaké pokud možno pěkné fotky. Uvidíme.

Pro tentokrát Vám žádnou fotku z InY! neukáži, pro změnu je tu fotografie jedno psíka z hrané rodiny. Je to opět adoptovaný psík. :)
all4sims.blog.cz

Julián Kůk a jeho proměna

25. října 2010 v 19:06 | ~Hattie~ |  Fotky z TS2
• Znáte ty ošklivé, ale originální simíky, které nám přichystala sama hra The Sims 2? Gothovi, Švorcovi a další? Přináším Vám proměnu Juliána Kůka, simíka z datadisku Volný čas.

• Předem upozorňuji, pro ty co to nepochopili: Julián NENÍ simík tvorby, je to sim ze hry už daný. Budu ráda za vaše názory, zda jsem mu pomohla, nebo ne. 
all4sims.blog.cz♀ Bodie

23. října 2010 v 0:52 | ~Hattie~ |  Fotky z TS2
Hrála jsem s Juliánem Kůkem, jak jsem již psala v minulém článku. Již má ženu s kterou čeká dítě a adoptoval si křížence, fenku Bodie. Dnes Vám ukážu právě nového člena, Bodie. Příště můžete čekat fotografii proměny Juliána Kůka. Pokud budete chtít, mohu vkládat občas nějaký obrázek z různých předpřipravených rodin v The Sims 2, je to na Vás. :)
all4sims.blog.cz
Neptejte se co dělá v dřezu, bylo by to na dlouhé vyprávění. :D

Podzimní design

22. října 2010 v 18:01 | ~Hattie~ |  Novinky
all4sims.blog.cz
Ach ano, Hattie se Vám vrátila. Toho článku předtím si moc nevšímejte, měla jsem depresivní náladu a vše s tím spjaté. Teď už je zase všechno v pořádku, mám dobrou náladu. K mému věku hold takovéto výkyvy nálad patří. Ve škole to sice nejde tak, jak bych si představovala, ale co nadělám. Hold nejsem na prvním, ani druhém stupni a podle toho bych se měla chovat i učit. Jenže oni toho po nás chtějí mnoho, samé pitomé podrobnosti, které stejně po písemce, či zkoušení vypustím a budu si hlavu šetřit na důležitější věci, než na takové ,,blbiny''. blush.gif image by totaly_linn

all4sims.blog.cz

Přejděme k novému designu. Jsem moc ráda, že mi Illandris udělala tento nádherný design. Vypadá jednoduše, ale úchvatně. Sama bych nic takového nezvládla, takže jednoduše opravdu jen vypadá. Přesně něco takového jsem chtěla, něco nepřeplácaného a zajímavého na pohled. Když vezmu v potaz minulý design (mé tvorby), tak musím říct, že jsem All4Sims nerada otvírala. Je to tak, prostě jsem už byla skoro zoufalá a tak jsem jeden design vytvořila, ale ten byl jednoduchý, mám ho jen v záloze. Tento tu vydrží určitě, minimálně měsíc. happy.gif happy image by totaly_linn


all4sims.blog.cz
Přejděme k Sims tvorbě. K simíkům jsem se dostala dnes, a během týdne jen jedinkrát. Neměla jsem vůbec čas. Když jsem měla, tak jsem to zapnula a po patnácti minutách vypnula, už jsem si odvykla na takové vypínaní-zapínaní. Prostě jsi Sims zapnu minimálně na hodinu, nebo vůbec. Dnes jsem se moc neflákala, zabydlela jsem simíky ze hry. Zahrála jsem si s Juliánem Kůkem (tuším simík k datadisku Život v bytě). Nastěhovala jsem ho do podnájmu a udělala byt. Za zmínku stojí asi jen kuchyně, kterou Vám hned v celém článku ukáži a koupelna, kterou někdy příště. Snad se bude přírodní kuchyně líbit. angel.gif angel image by totaly_linn

Potřebuji se vypsat...

17. října 2010 v 0:06 | ~Hattie~

...
Vím, že to na tento blog nepatří, ale pro jednou je to MŮJ blog, takže si vlastně můžu dělat co chci. Tento text vás může nějak pohoršit. Předem upozorňuji, že to není nic pro růžové paninky.

Znáte ten pocit, když se vám někdo líbí, ale víte, že ho mít nikdy nemůžete, ale i přesto, ho nedokážete dostat z hlavy? Ne, vážně nejde to, ani se nesnažím o to, ho z té hlavy dostat. Přesně mi tam pasuje a sedí. Jindy bych reagovala jinak, nutila bych si to, abych se ho zbavila. Teď ale ne, prostě chci, aby mi ta vzpomínka zůstala. Připadám si jak naivní husa, asi jsem. Egoistická, egocentrická, zlá, nepřející, pesimistická. Že by se z té hodné Hattie, stala tak zlá svině? Asi to tak už bude. Poslední dobou se dost měním. Pohled na svět, chování, styl... Nejraději bych svůj šatník kompletně vyházela nebo přebarvila na černo. Svoje vlasy bych obarvila na černou, jako uhel. Nechala si udělat tetování, piercing, postupně všechno změnit. Můj dosavadní život zahodit a začít znovu, s čistým štítem.  Jsem temná a zlá. Říkejme tomu pubertální stav nouze? Je to na chvíli, nebo napořád? To jsem se zase předvedla. To mám zase chvilku, takovou depresivní. 

Řeknu vám to takhle...


InY!18.díl→Charlie je vrah, ale já nejspíš také...

16. října 2010 v 15:50 | ~Hattie~ |  I need You!
Přeji příjemné čtení→↓

Hattie neví, která bije...

14. října 2010 v 18:22 | ~Hattie~ |  Novinky
all4sims.blog.cz
all4sims.blog.cz
all4sims.blog.cz
Název snad vypovídá za vše. Ve škole to jde od desíti k pěti, tedy od jedné trojky k druhé. Jedničky tam taky najdu, ale to jen z matiky! Zítra píšeme tři písemky a kdoví, jestli budeme psát i z chemie. Je to hrozné, zrovna sedím nad biologií a chystám se na zeměpis, který je sice mým nejlepším předmětem, ale to nemá nic společného s tím, že dnes nenávidím všechno a všechny. Mám toho až na hlavu, nemluvě o tom, že jsem na dnešek spala pět hodin a ze školy jsem přišla těsně před čtvrtou, pak šla se psem, uklidila si stůl, jinak bych se nedostala asi ani ke klávesnici (tedy k tomuto článku). Sešity se mi tu hromadí společně s rozdělanými pracemi.

Dnes jsem měla osm a půl hodiny a jsem totálně vyčerpaná. Komiks I need You! jsem měla nafocený a upravený již v sobotu, ale napsat ho se mi za prvé nechtělo a za druhé nebyl čas, ale spíše to svedu na lenost. Napsala jsem ho úterý, ale nějak se mi nechce zveřejňovat, přijde mi, že nějak o blog nejevíte zájem, tedy dá se říci o mou tvorbu, nevím...
Možná jste na tom jako já, což si myslím spíš. Škola je škola a na gymnáziu je to ještě horší. Snad vydržíte a máte nějaké strpení. Komiks zveřejním podle nálady a je možné, že i dříve podle vašich komentářů k tomuto článku. Nejlepší asi bude, když ho zveřejním o víkendu, to snad budete mít čas a budete se trochu více soustředit. 

Doufám, že se na mě moc nezlobíte, ale opravdu už nevím, která bije, jsem totálně mimo. Dokonce jsem si dnes o informatiku zdřímla, profesor mě zahlédl, ale spíš to bral s humorem. Na psaní všemi deseti jsem zjistila, že patřím mezi nejlepší, tedy nejrychlejší v přepisování určitého textu. Vlastně nic společného se všemi deseti neměl, jde o to, jak rychle píšeme. Uvidíme, měla jsem pravděpodobně nejvíce přepsaného textu, třeba to dopadne dobře a budu třeba i jedna z nejrychlejších. O to mi však nejde, bude mi to k ničemu, já se chci hlavně naučit psát tak, jak bych si představovala a to je právě všemi deseti. To byla asi jediná hodina, na které jsem dávala zcela pozor. Dnes jsem opravdu neměla a nemám den. Snad mě omluvíte za případné překlepy a hrubky, ale opravdu nemám čas, ani náladu to opravovat. 

Pro dnešek se s Vámi loučí rozespalá, vyčerpaná, znuděná a v na poslední řadě naštvaná Hatt.
all4sims.blog.cz

Hodnocení Vašich komixů

9. října 2010 v 18:20 | ~Hattie~ |  Hodnocení komixů
all4sims.blog.cz

Chcete vědět jak je na tom váš komiks? Zda si zaslouží pěkné odezvy?

Sice už hodnocení komiksů není žádná novinka, ale také si to chci vyzkoušet, nové poznat atd.
Já vám napíši můj upřímný názor, nečekejte ode mě hodnocení na řádek, to ne, pokud vás komiks bude stát za starou belu tak se rozepíši a pokusím se Vám mým názorem pomoct a poradit.
Pak už je na Vás, zda si to vezmete k srdci a pokusíte se svůj komiks dostat do nějakého žebříčku těch nejlepších a nejčtenějších.
Pokud váš komiks bude jeden z nejlepších, tak u toho většinou není moc co psát, tak pak na mě laskavě nevyjíždějte, že předešlí komiks měl více textu než ten Váš a další stupidní připomínky. 

Hodnotím pouze komiksy z prostředí The Sims 2.

Nepřihlašujte se, pokud Váš komiks nemá více jak čtyři díly.

Budu hodnotit:

1) Název komiksu (10b.)

Název komiksu je to, co by mělo lehce vypovědět o ději celého komiksu. Zde se bude hodnotit hlavně originalita. 

2) Úvodní obrázek (10b.)

Úvodní obrázek, fotografie, popisek. To je to, co by mělo zaujmout nové čtenáře na první pohled. Propracovanost, ale nepřeplácanost.

3) Děj (10b.)

Samozřejmě se bude hodnotit opět originalita. Žádný komiks nedostane 10 bodů jen za to, že jedna teenka šla z party domů a někdo ji znásilnil. Žádné ohrané děje o jednom a tom samém. Komiks by měl mít nějaký pěkný úvod stručně, co se stalo, kde žije a další základní informace. Po pár dílech by mělo být nějaké vyvrcholení, proto hodnotím komiksy, které mají alespoň čtyři díly. 

4) Kvalita obrázků, cit pro focení (10b.)

Zda máte cit pro focení, kulisy a další potřebné věci, to poznám na první pohled. Samozřejmě v průběhu komiksu si každý všimne, že se to (většinou) čím dál více lepší a tak se nebojte, že bych vás zhodnotila za 1. díl, který stál za nic, to ne. Také zda umíte využít grafický program, nějaký program na focení a další.

5) Styl psaní (10b.)

V tomto ohledu nehraje roli, zda vyprávíte komiks z pohledu vypravěče, či ich formou. Zde se hodnotí správné použití přímé řeči, zda ji nějak oddělíte či zvýrazníte (kurzíva, tučné...) a také zákeřné pravopisné chyby. 

Body: Max.50

Do komentářů:

1) Přezdívka
2) Název komiksu
3) Jeho žánr (horor, romantický, ze života ...)
4) Přímý odkaz na komiks

Pokud jste komiks po mém sepsání ihned zastrčili raději pryč, nedělejte to, já Vám hodnocením pomohu a poradím, nezaškrtím Vás ani neukousnu. :)

Hodnotit budu, až bude čas a chuť. Samozřejmě se pokusím co nejdříve.

Příroda → The Sims 3 x The Sims 2

9. října 2010 v 16:53 | ~Hattie~ |  Fotky z TS2

Ahoj. Dnes jsem jen tak hrála s jedním simíkem a navštívila jsem pozemek Jezerka, mnozí znáte. Je to obecní pozemek v The Sims 2. Vyfotila jsem prostředí kolem. Ta souhra barev je prostě nádherná. Nakonec jsem zapnula i The Sims 3 a vyfotila také jednu fotografii v Centrálním parku. Když se podíváte na oba obrázky, jaký vám připadá hezčí? V tomto ohledu se přimluvím za The Sims 3, příroda je tam opravdu hezčí. Na obou obrázcích nenajdete jediný použitý download.

↓ The Sims 3 ↓
↓ The Sims 2 ↓

Toque de la muerte | 2.parte |

5. října 2010 v 22:15 | ~Hattie~ |  Toque de la muerte
all4sims.blog.cz
Přeji příjemné čtení→↓

Toque de la muerte | 1.parte |

3. října 2010 v 21:15 | ~Hattie~ |  Toque de la muerte
Připravila jsem si pro vás nový komiks, který bude mít přibližně čtyři díly. Tento díl je velice krátký, ale bohužel to jinak nešlo, dá se říci, že je úvodní, ale není to tak úplně pravda. Přeji příjemné čtení.
all4sims.blog.cz

♀ Sheila Morey

2. října 2010 v 0:30 | ~Hattie~ |  Moje výtvory

Přidávám další svůj výtvor a to nečekaně opět siminku, možná bych někdy mohla zvládnout sima, co říkáte? :D

Sheila Morey
 Celý článek→↓