Září 2010

Obrázky ze hry 06

28. září 2010 v 18:45 | ~Hattie~ |  Fotky z TS2
Tak jak tak koukám, nějak vás Failed life nezaujal, a to jsem si myslela, že je to většiny oblíbený komiks. Docela mě to naštvalo, protože jsem si s tím dala práci, ať už kulisy, vedlejší postavy, focení, upravování, psaní a další... 

Nicméně, už je to tak, nic s tím neudělám. Připravila jsem si pro vás nějaké obrázky ze hry. Je jich sice jen šest, ale snad se vám budou líbit.

Obrázky ze hry Hattie
No není to krásná souhra barev? :) 

[ 3.díl ]→ Cherylin život u konce?

28. září 2010 v 7:00 | ~Hattie~ |  Failed life
•Tak a je to tu, dlouho jsem se neozvala, ale to bude tím, že jsem měla menší potíže s počítačem a nemohla jsem se na něj dostat, jinak bych komiks dávno napsala. 

•Tak se moc omlouvám, že jsme teď moc s aktivností neperlila, ale to se snad o něco zlepší, i když škola dává zabrat. Je to rok od roku horší. :(

•Tak, já to nebudu okecávat, vzhůru do čtení. :)
Celý článek→↓

♀ Marquerite Boots ke stažení

19. září 2010 v 9:51 | ~Hattie~ |  Moje výtvory
Připravila jsem si pro vás simku, která se vám bude rozhodně hodit. Má na sobě mnoho věcí a mých oblíbených, tím myslím hlavně masky, které jsou 100% užitečné :).

Tipni si! 02

17. září 2010 v 14:43 | ~Hattie~ |  Tipni si!
Ahojky. Tak jsem se dala na tzv. recolorovou dráhu. Uvidíme, zda mě to bude bavit i nadále, ale zatím se o něco snažím. Mám vytvořenou sadu tří vlasových barev, které o víkendu MOŽNÁ zveřejním, uvidíme. Je to první výtvor, tak na to berte ohledy. :D

Přejděme k Tipni si!. Dnes je tu v soutěži skin s tetováním. Je to srpnová novinka (26.8). Mohlo mě to napadnou dřív sem dát, ale to bych nesměla být já :D.

Napište do komentářů prosím e-mail, popřípadě icq, abych vám mohla poslat výhru v případě výhry. :D

Dnes vyhrává prvních 5 !!!
all4sims.blog.cz

Jsem sice na LS, ale tím se ,,nic'' nemění...

14. září 2010 v 14:53 | ~Hattie~ |  Novinky
Ano, vidíte dobře, jsem nový autor na Lovelysims, tedy na velmi známem blogu o sims. Někteří možná již víte, někteří jste se to právě teď dozvěděli. Přijetí na LS mě moc potěšilo a jsem za to opravdu ráda, nehodlám se tu vypisovat až nevím kam, myslím, že by vás to asi nudilo a to co jsem chtěla, jsem již řekla, i když je toho více. Prostě jsme moc ráda, že pracuji se zkušenými a pracovitími lidmi (s většinou).

První, co vás asi napadne je, co bude s tímto blogem?

Asi vás zklamu, ale BUDU pokračovat. Myslím si, že se dva blogy v pohodě zvládnou, navíc, když se jedná o stejné téma.

Jak to bude s komiksy?

Takže. To byla docela dlouhé rozhodování, s InY! jsem byla rozhodnutá ihned, to se přesune i na LS. O dalších komiksech se jen spekulovalo, ale rozhodla jsem se pokračovat i ve Failed life. Docela dost lidí si právě FL oblíbilo, což jsem nepochopila proč, když jsou jen dva díly, ale jsem za to pochopitelně moc ráda.

Z toho vyplívá, že ostatní dva komiksy se pravděpodobně pozastavují. Nemám ráda nedokončené věci, ale je mi líto. Možná sem - tam jednou za uherský rok něco napíšu, ale nepočítejte s tím. Celkově mě nebaví, nelíbí se mi děj, nebo je děj již ohraný - někdo ho nevědomě ,,ukradl''. Stručně řečeno FL a InY! pokračuje, zbytek bohužel ne, je mi líto.

Také snad poslední informace. Komiksy budou mít šíři 640 pixelů, tudíž se zmenší. Není to nic hrozného. Na LS budou komiks také a potřebuji, aby odpovídali oboum blogům, jak tomuto tak i druhému. :))

FL dlouho nebyl, kdy tedy bude?

Failed life by se tu měl ukázat do konce toho to týdne (do neděle). Uvidíme, pokusím se, jelikož od pátku je u nás kamarádka a jdeme na Vinobraní, což bude zasloužená pařba, aneb oslava 15. narozenin mé kamarádky a mě, ale o tom snad někdy jindy :D. Jinak na FL mám vyfocené zatím tři fotky, můžete se podívat ↓ na jednu z nich. ;)
all4sims.blog.cz

InY!17.díl→Nekončící utrpení a bezmoc...

12. září 2010 v 15:53 | ~Hattie~ |  I need You!
Tak jste se 17.dílu dočkali. Doufám, že se vám díl bude líbit. Je tam trochu nahoty, ale nemyslím, že se na to nemůžou podívat i mladší jedinci, takže vzhůru do čtení a komentování.☺
all4sims.blog.cz
Přeji příjemné čtení→↓

Obrázky 05

11. září 2010 v 19:40 | ~Hattie~ |  Fotky z TS2
Ahoj lidi/čky. :D

Dnes to máme ale pěkný den, že? Komiks jsem nakonec odložila asi na zítra, potřebuji dostat větší chuť, víte? Tak jsem vám alespoň přinesla několik obrázků ze hry, jsou různého druhu. ;))

all4sims.blog.cz

Nafoceno, nenapsáno a neupraveno...

10. září 2010 v 19:51 | ~Hattie~ |  Novinky
Photo Sharing and Video Hosting at PhotobucketTak jsem právě nafotila další díl komiksu InY! (17.díl). Zítra ho pravděpodobně napíši a upravím, možná dnes a také možná až v neděli, uvidíme. Já jen doufám, že vás to nebude nudit a nenudí. Jestli se někomu opravdu komiks nelíbíhmm.gif image by Salisko, budu ráda, když se k tomu pod tímto článkem v komentářích vyjádří. Samozřejmě se můžete vyjádřit i pozitivně, bere se všechno! :D...

Tak já vám dám trochu lámat vaše už ze školy rozpálené hlavičky ;D.

↓Kdo je to? Jaké postavení má v komiksu?↓
all4sims.blog.cz
pixelObrázek je vyfocený, aby šel vidět hlavně obličej.↑

http://emo-hannah.blog.cz/
V sedmnáctém díle nečekejte žádné přehnané kulisy. Lenna je přeci jen uvězněna, takže se nějaký překýčovaný pokojíček (opravdu) nekoná. ;))haha.gif image by Salisko

Tipni si! 01

10. září 2010 v 15:47 | ~Hattie~ |  Tipni si!
Nová minisoutěž → Tipni si! Tato soutěž se tu ukáže jednou za čas. Bude to soutěž o downloady, které nejsou moc známé, ale podle mě pěkné. Tudíž to bude podle toho, co se mi zrovna líbí. Nejčastěji to bude asi oblečení a to mám vcelku ráda všemožné. ;)) Tak jdeme na to, odpovědi pište do komentářů pod tento článek, hodně štěstí, vyhrávají první 3! :))

PS: Udejte web, či e-mail, abych vás mohla informovat. (Stačí vyplnit v komentáři, nemusíte to psát i do pole na psaní odpovědi).

KONEC: Již jsou výherci vybráni. Správný tip byla MODRÁ.

Vyhrává: Summer, Tesa :) a E V A. Gratuluji, získáváte toto oblečení.
all4sims.blog.cz

♀ Kloboučky od Peggy

10. září 2010 v 15:17 | ~Hattie~ |  Doplňky
Tak Peggy nám připravila pro změnu klobouky pro siminky. :))

all4sims.blog.cz
↓↓↓↓↓Stahujte↓↓↓↓↓Tak snad se vám líbí :). Podle mne, by se ještě hodily nějaké recolory, co říkáte? :))

Chvilková neaktivita (?)

9. září 2010 v 15:28 | ~Hattie~
all4sims.blog.cz

Zdravím vás, stálý i nový návštevníci tohoto blogu.

V neděli poslední článek? Je to tak, škola se nám všem (pěkně) rozjela. Na gymplu máme takový bordel, že ještě není ani rozvrh a budeme rádi, že bude v pondělí *modlí se*. Zítra máme příšerný rozvrh, ale já to tolik neřeším. Musím se naučit čtyři stránky (A4) na dějepis, možná si udělám referát na zeměpis, úkol na matematiku apod.

Dneska jsme měli chemii a nový profesor (kterého máme od tohoto školního roku) se nás ptal, zda jsme brali hydráty. No, já samozřejmě řekla, že ne a všichni: ANO! Jenže já o tom stejně nevím, ale těžký to není, takže to zvládám. Chemii si držím na dvojce už třetím rokem, jednička z toho OPRAVDU nebude. Proč vám to vlastně vyprávím? Asi, aby ,,řeč''  nestála, nevím...

Nějak celkově nevím co dělat, ale přes ty čtyři dny jsem se neflákala. Vytvořila jsem celkem pěkný design, ale nakonec jsem zjistila, že by se to špatně opakovalo, takže dopadl tak, jak dopadl, víc, nic. Není to nic skvělého, ale já jsem prozatím spokojená a doufám, že půjde bez problémů nastavit. Jen tak pro informaci, má to být podzimní design mou tvořený. Když se řekne design vyrobený od Hattie, tak většina by kroutila hlavou a já se nedivím, už to tak holt je a bude. T_T Design vám zatím neukážu, nechte se překvapit, ještě se uvidí, kdy se nastaví. ;))


PS:Na obrázku je jeden z mých křečků (Lupínek).

InY!16.díl→Hrozivý sen, aneb krutá realita...

5. září 2010 v 0:23 | ~Hattie~ |  I need You!
Tak 16.díl je tu a já jen doufám, že se vám bude líbit. I těm největším lenochům chci říct, že je jedno kliknutí v anketě, nebo odpověď na otázky v diskuzi nezabijí a já si názorů všech lidiček velice vážím, tento díl byl docela složitý a zvratný. 
all4sims.blog.cz

InY! se blíží, ale nevím, zda je to dobře...

4. září 2010 v 21:11 | ~Hattie~ |  Novinky
Zdravím vás lidičky. Dnes se snažím nafotit InY! už hrozně dlouho a mám zatím jen čtyři fotky, což je docela málo na jeden díl, že? Já vím, však nebojte všechno bude. :)) Ještě dnes se pokusím dofotit 16.díl a snad zítra sepsat, ale nechci nic slibovat dopředu, podle situace.

Jen mi vrtá tak hlavou... Komiks je tu s blogem od začátku a když se podívám na 15.díl vidím tam 9 komentářů, nechci si nějak stěžovat, ale mrzí mě to. Člověk si s tím dá práci a nakonec jen devět komentářů, kterých si samozřejmě 100% vážím, bez pochyby. Tak nějak začínám usuzovat, že vás komiks nebaví...

Rozhodla jsem se udělat novou anketu a zajímalo by mě, jak na ni zareagujete (pokud vůbec). Komiks bych velice nerada zrušila, pozastavila či něco podobného protože mě baví ze všech nejvíce na tomto blogu. Mám promyšlených několik dílů dopředu (+-20 nevím...), ale psát ho pro sebe je nesmysl, nemyslíte?

Zde máte jednu fotografii, je to ta ,,nejslabší'' ze všech čtyř, ale ta jediná vám moc nenapoví a o to mi jde, nechci, aby, jste to poznali ihned a pak se neměli na co těšit (pokud se někdo vůbec těší).
all4sims.blog.cz

Krabice s potravinami

4. září 2010 v 12:21 | ~Hattie~ |  Dekorace
Mám tu pro vás pěknou dekoraci do komiksů, opět jsem to nahrála na uloz.to. :))
all4sims.blog.cz
↓↓↓↓↓Stahujte↓↓↓↓↓


creator: minga (???)

Zdroj pro tebe: www.all4sims.blog.cz

Obrázky 04 (♀ Mia)

1. září 2010 v 0:07 | ~Hattie~ |  Fotky z TS2
Dnes odjíždím na Adaptační pobyt a do třetího září tu nic jiného nebude.
Omlouvám se, ale víc jsem bohužel nestihla :(, snad se vím simka bude líbit :).
all4sims.blog.cz
Celý článek→↓