Červenec 2010

Focení InY! a FL ...

30. července 2010 v 15:24 | ~Hattie~ |  Novinky

Ehm... tak jak začít? Včera jsem do jedné strávila u počítače, konkrétně u focení komiksu FL. Jenže, simka Lorraine (hl. postava), mi zmizela. Byla jsem nucena hru neuložit a tak jsem přišla o všechny kulisy, s kterými jsem se ,,prděla'' nevím jak dlouho. Prostě jsem byla dost naštvaná a ještě pořád jsem.


Rozhodla jsem se tedy přejít do jiného městečka k InY!, zapnula Fraps a šlo se na věc. Jenže? Po nafocení celého dílu jsem zjistila, že ve screenech nic nemám, ani jednu novou fotku. Byla jsem tak hrozně naštvaná, že jsem to chtěla do pondělí min. zabalit. Pak jsem zjistila, že se mi to nafotilo do hry, mám zvolené stejné tlačítko na focení i ve Frapsu (C). Jenže, Fraps šel, měla jsem v levém horním rohu, ty žluté čísélka s černým rámem. Kdo zná a pracuje s tímto programem, tak ví, o čem mluvím. Nakonec jsem se rozhodla, že celý díl fotit znovu nebudu! Prostě, nechce se mi do toho, navíc už ani nevím, které pózovače jsem použila, jelikož jsem to vybírala dost dlouho. Jeden díl, budete muset přežít se screeny ze hry, je mi líto...

Možná z toho dělám přehnané dilema, ale dost mě to naštvalo, nejvíce asi ty kulisy. Navíc se mi sims hrozně kazí, mizí mi simové ( zatím to je podruhé) a kolikrát se mi u pózovače ukazuje error a otravná tabulka, kde mám na výběr reset, delete či ještě něco a na to, to nereaguje. Při delete, mi zmizela simka a při reset, je to v pohodě, ale i tak se něco děje. Nějaký špatný down/y v té hře mám a prostě musím na to přijít, nevím, kdy se do toho dám, či vůbec dám, ale bude to na dlouhou dobu, dávám tomu tak půl dne práce. Jenže udělám chybu a víte, jak je rychlé přijít o celou složku i s downloady? Ne? Tak to buďte rádi, že nejste já...

↓Máte tu ukázku jedné fotky z InY! 13.díl, takže posuďte sami, zda to přežijete. n_n ↓

Tak zatím, se mějte.

Hat ☺

Nový desing

29. července 2010 v 1:28 | ~Hattie~ |  Novinky
Ahoj návštěvníci tohoto blogu,

psala jsem o novém desingu a nakonec jsem z layouts.candita.cz vybrala free desing, který není se sims. Každopádně je mnohem lepší než předchozí a lépe se v něm orientuju.
www.all4sims.blog.cz
•Blanch, neboli tvořitelka tohoto desingu je vážně šikovná. Krásný návod k nastavení, který jsem pochopila i já *směje se*. Takže jsem desing nastavila sama a to bez pomoci. Nesmějte se, jsem ráda, že jsem to zvládla ;)).

•Až budu doma, dodělám avatary a podepíšu ikonku apod. doplňky, hlavně, že je tu menu, ve kterém se dá doufám orientovat. Pokud se mi zalíbí nějaký desing opět od Blanch, tak se změní, ale jen pokud, se mi zalíbí.

•Víte, o desing na přání, jsem psala už před měsícem. Před týdnem a před pár dny. Dohromady třem adminům (lc.cz), kteří tvoří layouty na přání a nikdo neodpověděl. Takže nevím, pokusím se nějak upravit záhlaví, ale nebude to nic extra, protože se vrtat v dodělaném layoutu, není zrovna nejlepší, i když je to povolené.

♀ Tmavší top

28. července 2010 v 23:02 | ~Hattie~ |  Oblečení
 •Tak jsem si do notebooku nainstalovala zdarma nějaký Photofiltr, abych mohla vložit alespoň download, i když zítra jedu domu. No nevadí, nechci, aby to tu tak stálo. n_n
all4sims.blog.cz
 ↓↓↓↓↓Stahujte↓↓↓↓↓


creator: Musi

Zdroj pro tebe: www.All4Sims.blog.cz


Tak se mějte, dobrou...

Jsem zpět! Nečekaně... ;))

25. července 2010 v 20:51 | ~Hattie~ |  Novinky

Ano, je to tak! Zdravím Vás, momentálně jsem na brigádě a píši z notebooku. Nějak jsem si to proložila v hlavě a zjistila jsem, že mi strašně chybí sims a to až ukrutně, malá pauza a co se naděje, jsem za to ráda. Můj skvělý koníček a mám do něj opět chuť, co víc si přát?

www.all4sims.blog.cz
Jak tu budu a nebudu:

• Do konce tohoto měsíce, tedy do čtvrteného večera 29.7.2010 jsem na brigádě a v pátek ráno 30.7.2010 odjíždíme s rodinou za přáteli, kde přespíme do 31.7.2010, tedy alespoň v to doudám, že tam budeme jen jeden den, protože se strašně těším na sims. :D

Dále tu pravděpodobně nebudu poslední týden v srpnu, jede se na rodinnou dovolenou, na kterou nakonec nemusím jet, ale budu u babičky, kde budu mít pouze internet a přístup k icq. Takže bez sims a bez photoshopu :((.

Jinak mě tu první tři týdny v srpnu máte kompletně ;)).
www.all4sims.blog.cz
Na co se chystám a nechystám:

Budu mít hodně práce a budu se snažit něco vytvořit, uvidíme jak to dopadne, někdy vám to snad ukážu. :))

Desing, ano slíbila jsem nastavení desingu mé tvorby, ale bohužel jde nastavit, ale špatně, prostě jsem to zkazila a není to podle mých představ. Rozhodla jsem se desing objednat na layouts.candita.cz, odkud pochází i obrázky v článku, jelikož tu nemám žádný grafický program, jak už jsem psala.

Komiksy... Takže, pravděpodobně se tu ukáže v srpnu InY! a možná i FL. Proč možná? Nemám ještě úplně promyšlený děj, nějaké nedostatky atd., prostě uvidíme, nemám moc zkušenosti s některými úseky v komiksu, takže se předem omlouvám, pokud by něco časem nedávalo úplný smysl. :):(...
Escapu, se asi nedočkáte, mrzí mě to, ale prostě jsem promyslela děj a jedna nejmenovaná osoba ho má dost podobný a nevím, kdy mne napadne něco nového. Mít promyšlený děj, tak jedu komiksy od rána do večera. ;))
www.all4sims.blog.cz
Na závěr k SB:

Milá SBéčka, rozhodla jsem se tak na 80% zrušit sprátelené blogy a nahradit to oblíbenými stránkami, nezávazně. Chtěla jsem to udělat už dřív, protože na všechny SB holt není spolehnutí, které bych očekávala a naopak u některých je to úžasná aktivita, ale je to minimum ze všech. Navíc mě přestává bavit obíhat SB, prostě chodím nějčastěji asi +- na 20 blogů o sims, kde píšu komentáře, tedy až na tu dobu, co jsem tu nebyla. Ještě to není 100%, ale počítejte se zrušením SB. Děkuji všem věrným Sbéčkům, některé najdou i místo v oblíbených blozích, jen chci ujistit, že to budou blogy, které se točí JEN okolo sims, popřípadě i grafiky.

PS: Mám na brigádě hrozně pomalý net, takže je tu článek asi o hodinu později, z důvodu nahrávání obrázků :D.

Děkuji všem, kteří došli až sem. Doufám, že Vás můj návrat potěšil a ty, které ne, tak můžete navštívit například seznam.


Užívejte , pokud se nějaké snad vyklube, protože nevím, které počasí mě užírá víc :D.

Přeji příjemné, letní dny.

Vaše Hat.
www.all4sims.blog.cz

Pozastaveno? Pravděpodobně ...

10. července 2010 v 22:45 | ~Hattie~ |  Novinky
SB: Nemažte si mě nebo jak chcete. Já se vrátím, tohle neni oficiální konec, ,,jen'' pozastaveno. Doufám, že to pochopíte, tohle jsem neplánovala ani nečekala, prostě to přišlo a jsem za to ráda, momentálně pomyšlení na Sims opravdu nemám, spíše né na Sims, ale na komiksy, protože Sims defakto už nehraju, jen fotím a tvořím.

all4sims.blog.cz

Ahoj lidičky,
momentálně nevím čím začnu, takže se tu trochu vypovídám ;). Začalo to brigádou, první den jsem se cítila jak husa, připadala jsem si i před holčinou, která tam byla o den dřív, jako totální střevo. Druhý den, to bylo už v pohodě, ,,zabydlela jsem se'' a zaměstnavatelé mě považovali za hodně akční a výkonou brigádnici, natož, že je mi (skoro) patnáct let a rvní brigáda, potěšilo mě to. Dělala jsem tam všechno možný, i nepříliš ,,voňavou'' práci, ale to je normální. S mou společnicí tak spokojený nebyli, za prvé jí jé osmnáct, za druhé to není její první brigáda a za třetí dělala všechno napůl, či vůbec. Z toho vyplívá → dělala jsem práci i za ní, ale ne vždy. Nejsem bonzačka, takže si toho všimli sami a nakonec ji čtvrtý den poslali domů s tím, že se může vrátit. Měla záchvat (nadávala, řvala a nevim co všechno), měla tam být měsíc, možná měla nějaký důvody, ale spíš byla líná. Neřešila jsem to, pátý den jsem to dělala všechno sama, takže záhul a pustili mě domů dřív, s tím, že mám další termín již brzy na čtrnáct dní.

Psala jsem o tom klukovi, co mi psal  a musím se přiznat, že to dopadlo skvěle. Dneska schůzka, která byla úžasná, užila jsem si to. Proč pozastavuji blog? Víte, každej najde jednou tu pravou lásku a pokud se jí nebudu věnovat, nikdy do nezjistím a promarnit to opravdu nechci. Pokud vás zajímají podrobnosti ...