Červen 2010

Omluva? Tak nějak ...

29. června 2010 v 18:17 | ~Hattie~ |  Novinky
all4sims.blog.cz

Ahoj lidičky.

Vím, že jsem slíbila nastavení desingu na neděli, ale dotyčná (Lowiska) má své důvody a tak se asi 10x omluvila, což nebylo vůbec nutné. Chápu to...

Další důvod proč se tu nic neukázalo je ten, že odjíždím zítra pryč cca do 10.července. Proto se omlouvám všem mým SB, nemažte si mě jsem na BRIGÁDĚ! K PC se nedostanu, jelikož budu na dotyčné brigádě i přespávat, takže to beru jako ,,Makající tábor'' jestli rozumíte s přivídělkem :-D. Pokud budu dobře vycházet dostanu i další termíny a příští rok mohu vzít i kámarádku, takže jsem ráda, že si nějaké korunky vydělám konečně sama a nemusím otravovat rodiče.

Také mě začal na facebooku ,,otravovat'' jakýsi kluk, který se docela vychloubá, ale docela se mě snaží sbalit. Jenže, já mám pořád čas nějak na to nespěchám, přijde to samo a hele najednou se mi někdo ozve. No to nebudu řešit :-D ...

Přednastavené články? S těmi moc nepočítejte, je hrozně vedro a nemám na PC moc náladu. Uvidím, možná zítra před odjezdem něco přednastavím, ale jak říkám nic extra, maximálně downloady.


Dále děkuji za komentáře u komiksu FL (Failed life) moc mě potěšili.


Mějte se krásně a užívejte !

Oznámení

26. června 2010 v 9:26 | ~Hattie~
Ahoj lidičky,
docela mě mrzí, že u včerejšího komiksu je jen pár komentářů, které se dají spočítat na prstech jedné ruky. Jenže, co bych chtěla? Konec roku, užívání bez školy, takže to moc neřeším ;-). Pokud  jste ještě nečetli, můžete zde.

Jeden moudrý člověk mi řekl, že mé komiksy  mají ,,podobné'' děje, prostě podobné životní cesty. Takže přemýšlím o tom, jak pozměnit děj některého z komiksů. Já a vymýšlení děje, to je mučení abych pravdu řekla, takže to bude trochu velký problém.

Mám pro vás jedno překvapení. Orientace na blogu je docela mizerná, ale to je desingem. Psala jsem třem holčinám, které dělají krásné layouty, ale bohužel se ani jedna neozvala. Včera jsem řešila jedno VELKÉ překvapení, které nebudu zatím prozrazovat, ale o novou blogmasterku opravdu nejde. Nakonec jsem se rozhodla udělat layout a dopadlo to velmi dobře. Tedy na mou grafickou tvorbu bych řekla, že je to nejlepší desing, který jsem prozatím udělala. Problém bude s nastavováním, bude to těžké a to mi bude dělat Lowiska, pravděpodobně v neděli. Přináším vám alespoň náhled. Tak se podívejte a ohodnoťte.Nahoře budou položky menu. takže žádné přehnané záhlaví opravdu nebude. Rozhodla jsem se to udělat do barev dřeva, poslední dobou nějak ulítávám na ,,teplých'' barvách jako hnědá, oranžová, žlutá apod.

Budu moc ráda za ohodnocení.

[ 1.díl ]→ Budu dobrá máma?

25. června 2010 v 13:15 | ~Hattie~ |  Failed life
Něco navíc: Tento dílek mi dal docela zabrat. Postavila jsem celý ,,dům'' a poté sem to jaksi neuložila a neměla ani nafoceno, takže všechno od znova. Měl tu být již včera, ale tato malá ,,nehoda'' to zbrzdila. Doufám, že se vám to bude líbit. ;-)
all4sims.blog.cz
Perex→↓

InY!12.díl→ Osamělá a pronásledovaná? ...

22. června 2010 v 20:24 | ~Hattie~ |  I need You!
Další díl je tu celkem brzy, nějak mě to zase vzalo, tak toho musím využít. Také jste si mohli všimnout nového desingu mé tvorby, ale stránka je moc malá a nevyhovuje mi to i kvůli komiksům atd.. Každopádně děkuji Lowisce, která mi ho s ochotou nastavila. Ale přejděme k InY!.
all4sims.blog.cz
Celý článek→↓

♀♂ Pihy

22. června 2010 v 8:00 | ~Hattie~
Tyto pihy se moc povedly. Řekla bych, že se dají použít jak na simku, tak na sima. ;-)

all4sims.blog.cz
↓↓↓↓↓Stahujte↓↓↓↓↓

Zdroj pro mě: Tifa

Zdroj pro tebe: www.all4sims.blog.cz
snad oceníte alespoň to,
že jsem je nahrála!

FL→Úvod

20. června 2010 v 20:00 | ~Hattie~ |  Failed life
(C)DomiQe for All4sims
To jste asi nečekali. Mám tu pro vás ,,menší'' překvapení v podobě nového komiksu. Budou to již tři ,,funkční'' komiksy na tomto blogu. Asi jste si všimli, že mne nejvíce baví InY!, ale tento komiks mě možná bude bavit podobně, ale to je ještě ve hvězdách. Úvodní obrázek je tak narychlo, ale celkem se mi líbí. Název komiksu je ''Failed life'', můžete si to přeložit různě, ale význam ke komiksu je ''Nevydařený život''. Snažila jsem se o něco originálního, ale to jaksi posoudit sama nemohu.
all4sims.blog.cz
Pěkné čtení, úvodní díl je trochu rozepsanější. Nezapomeňte si pustit písničku.

♀ Úžásné očka

19. června 2010 v 21:03 | ~Hattie~ |  Genetika
Opravdu přenádherné oči. Na obrázku mohou vypadat divně, ale jinak jsou doopravdy krásné a proto přikládám i obrázek z mé hry jako takový ,,důkaz''.
all4sims.blog.cz

↓↓↓↓↓Stahujte↓↓↓↓↓

Zdroj pro mě: LaPink

Zdroj pro tebe: www.all4sims.blog.cz
Opravdu je doporučuji!

InY!11.díl→Ticho před bouří ...

19. června 2010 v 15:42 | ~Hattie~ |  I need You!
Další díl komiksu I need You!, i když trochu opožděně, ale nevadí. Přeji příjemné čtení.
all4sims.blog.cz

♀ Krátké vlásky

17. června 2010 v 19:05 | ~Hattie~
☼☼☼
Nebudu se tu zase rozepisovat, jedno slovo stačí a to ŠKOLA. Asi víte, konec roku, uzavírání známek a celkem jsem to v pohodě přežila, ale změny na škole nejsou pro naši třídu nějak uspokojující. No nic, o víkendu se zase vracím a pokud vše bude dobře klapat možná čekejte překvapení, ale nemohu nic slíbit.
☼☼☼

Tak alespoň prozatím vlásky od Peggy. ;-)
all4sims.blog.cz
↓↓↓↓↓Stahujte↓↓↓↓↓

Zdroj pro mě: Paysites

Zdroj pro tebe: www.all4sims.blog.cz
Líbí se vám?

♀ Dámské vlasy s čapkou

12. června 2010 v 22:16 | ~Hattie~ |  Vlasy
Krásné vlásky s čapkou pro dámy.
all4sims.blog.cz
↓↓↓↓↓Stahujte↓↓↓↓↓

Zdroj pro mě: ???

Zdroj pro tebe: www.all4sims.blog.cz
Snad oceníte alespoň to,
že vám velkou část downloadů náhravám.

♀ Nádherné šaty pro teenky

12. června 2010 v 10:59 | ~Hattie~ |  Oblečení
Moc krásné a zajímavé šatky pro teenky. Mně se moc líbí. ;-)

all4sims.blog.cz
↓↓↓↓↓Stahujte↓↓↓↓↓

Zdroj pro mě: ???

Zdroj pro tebe: www.all4sims.blog.cz
Snad oceníte alespoň to,
že vám velkou část downloadů náhravám.

Opět mé kecy ...

11. června 2010 v 23:44 | ~Hattie~ |  Novinky

Ahoj bobani,

zvláštní, takové oslovování nesnáším, ale asi se trochu měním nebo sama sebe nepoznávám.
all4sims.blog.cz

Času je málo a co mám vykládat, škola, škola a zase škola. Písemku, na kterou jsem se tak připravovala, tedy na závěrečnou (čtvrtletku) z matiky, jsem totálně zmastila a to mě dost štve. Na blogu aktivita od pondělí nulová, ale věřte - nevěřte, od úterý jsem tu nebyla. Přičemž v úterý jsem se dostala akorát na icq, nějak jsem neměla náladu na PC nebo nerozumím tomu.

Vlastně jsem vám v předešlém odstavci trochu zalhala, na blog jsem nic nedala, ani na internetu jsem celkově nebyla (mluvím o úterý). A p-o-z-o-r nainstalovala jsem si The Sims 3 spolu s Cestovní Horečkou. Pár downů, ale opravdu pár tam mám, nějaké oči a vlasy, jinak nic. Chtěla bych se zeptat pokud někdo neví, mám to nainstalované a jede to dost sekavě. Předtím jsem to také měla nainstalované a jelo to v pohodě, pak jsem to odinstalovala a teď přibližně po půl roce to znovu obnovila. No divné, ale pokud se to nevyřeší, tak nevím. Mám originál a nejnovější verzi nainstalovanou a přesto.

Tento blog bude stále o The Sims 2 maximálně přidám obrázky z hry, ale komiks, downloady či něco podobného do blízké budoucnosti nečekejte. Tak to je asi vše co jsem vám chtěla říci.

O víkendu tedy od zítřa u nás bude na 80% spát moje BF ;-). Moc se těším, užijem si to nad naším super filmíííkem. Jak já se těším, nevím jak to bude s komiksem apod. Asi pouze downloady, je mi líto, ale čas se bohužel nedá pozastavit. Den by měl mít alespoň 48 hodin, jelikož absolutně nic nestíhám a to mě štve. Dokonce poprvé takto dlouze zanedbávám blog a dokonce se i nějaký návštěvník s dost ošklivým komentem objevil pod tímto článkem, ale nějak mi to kupodivu bylo jedno. Mám dobrou náladu a to má ten dotyčný štěstí. Umím celkem dobře ,,stopovat'' si myslím.

Tak zatím se mějte fanfárově.

Papa Hattie. ;-)

Beautiful bathroom

7. června 2010 v 15:11 | ~Hattie~
Beautiful bathroom neboli pro neangličtináře krásná koupelna. Užijte si ji. ;-)
all4sims.blog.cz
↓↓↓↓↓Stahujte↓↓↓↓↓

all4sims.blog.cz
Zdroj pro mě: gamesir

Zdroj pro tebe: www.all4sims.blog.cz
all4sims.blog.cz
Líbí?

Desing hotov.

6. června 2010 v 11:59 | ~Hattie~ |  Novinky
all4sims.blog.cz


Takže desing je oficiálně hotový, až na menší nedostatky, které se průběžne zpraví. Snad se vám desing líbí, i když popravdě mně tolik ne :-D. Tento víkend bohužel nečekejte komiks, jelikož opravdu nestíhám. Je toho hodně.

Chtěla bych ještě jednou poděkovat Lowisce a Domiqe ze pomoc s nastavováním desingu. ;-)


Jak se vám líbí nový desing? Udělala jsem i news a info klikací, jelikož menu ujíždělo. V infu zjistíte, že slouží také jako poradna do The Sims 2, takže pokud potřebujete poradit tak mi napište na nějaký kontakt. ;-)Dále bych chtěla všem poděkovat, kteří hlasovali na dc-sims pro mě v SONB. Díky vám jsem se dostala do druhého kola a proto bych vás chtěla požádat o další hlas.

HLASUJ PRO MĚ V SONBNovinky

6. června 2010 v 10:27 | ~Hattie~
Tato rubrika slouží k novinkám na blogu, zejména ke komiksům.

all4sims.blog.cz


            InY!11.díl→    

       

  
all4sims.blog.cz

               Escape 2.díl→       


     


    
                

Kontakt na ~Hattie~

6. června 2010 v 10:17 | ~Hattie~ |  Kontakt
all4sims.blog.czMáte na mě nějaký dotaz? Chcete se něco dozvědět? Nebo prostě jen pokecat? Udělám si na vás čas a ráda i poradím.


ICQ: 458-727-663

E-mail: all4sims@centrum.czKontakt slouží k poradě s hrou The Sims 2, k popovídání apod., nekontaktujte mne kvůli spoluadminaci a informace nezneužívejte!

Škola, blog.cz, unavenost aj. ...

5. června 2010 v 18:04 | ~Hattie~ |  Novinky
(C)DomiQe for All4sims
Zdravím,

tento článek jsou spíše takové mé kecy, ale budu ráda za přečtení.


ŠKOLA


Škola dává zabrat, nevadí mi se nějak ,,šprtat'', ale když to nejde? Jsem fakt na dně s matikou. Poprvé co vůbec a totálně nechápu matematiku. Nikdy jsem s ní neměla problém, ale věci se mění. Ležím v učebnici, zkouším příklady a vyda jdou mi! V pátek jsme psali test a já totálně vybuchla. Za pět (přičemž poslední známka před 5 je 3-)! Nechápu, v pátek píšeme čtvrtletku a já totálně nic nevím. Prosím, prosím já chci do první třídy!


BLOG.CZ

Ano blog.cz mě dost štve. Nejen, že mám neautorizovaný přístup, který se naštěstí zpravil. Nyní se však nemohu přihlásit a musím používát forum.cz apod. Doufám, že ty opravy budou stát za to. Aktivnost na blogu také pokulhává a poděkujte MATEMATICE! Nestíhám, a nevím jak to do 22.června na blogu bude vypadat.


UNAVENOST

No, co dodat? Jsem unavená, z počasí, školy atd. Musím doma uklízet, mamka nestíhá a já jí ráda pomůžu, včera jsem byla v OC Letňany a něco ,,málo'' nakoupila, takže jsem ráda. Dost mě štve nákup bot! Věřte nebo ne mám 44! Zblázním se, nemůžu sehnat boty a tak jsem si koupila kožené sandály (pánské), které dělají stejné dámské, takže jsem ráda alespoň za tohle ... Zjistila jsem, že se nemám absolutně ráda. Jsem tlustá, ano řeknu to a přiznám si to a zvolám JSEM TLUSTÁ! ,,Hnátu'' mám o čtyři čísla než mamka větší. Jsem po otci vysoká až někam, mám 178 cm a prý ještě vyrostu. Proč já? Co jsem provedla? Nejsem rasistiká, miluju zvířata, snažím se vycházet s každým, proč netrpí ty filenky a pravé opaky? Proč vlastně zrovna já? Osud mi byl přidělen nebo si za to můžu sama? Já nevím ... Ani nevím, proč to píšu, ale musím. Navíc mám štítnou žlázu, tedy poškozenou funkci a když se snažím poslední dva měsíce hubnout, doktorka mi oznámí, že to pujde pomaleji právě kvůli štítné žláze, za kterou si můžu sama, jelikož jsem rychle přibrala a štítná žláza to nestihla, hlavně i kvůli růstu. Tohle mě nebaví, vážně mě to nebaví. To nemůžu být jako ostatní? Hubená, hezká holka? Většinou k tomu patří i hloupost a namyšlenost, ale někdy bych si to fakt vyměnila! Někdy nechápu ty holky co si nekoupí TUHLE bundu, protože tam jsou pásky, které se jim nelíbí nebo je o odstín tmavší-světlejší než chtěli a neladí jim to s kabelkou. Bože, PROBERTE SE! Já mám problém ji vůbec sehnat. O čem to tu mluvim? Sama nevím, musela jsem se vykecat, promiň te ...


Gratuluji! Dočetli jste to až sem? Tak to jsem ráda, že jste to vydrželi a měli náladu na mé poslední dobou divné nálady ...

Tento článek jsem po sobě nečetla a ani nehodlám. Víte, nechce se mi a proto mě omluvte za chyby ...
(C)DomiQe for All4sims

Překvápko!

3. června 2010 v 15:08 | ~Hattie~ |  Novinky
(C)DomiQe for All4sims

Překvápko = NEW DESING

Ano, nový desing. Přemýšlela jsem nad tím už asi dva dny po tom co byl tento a dnes se na něj vrhla. Nevěděla jsem absolutně jak ho udělat a nějak to dopadne.

Desing jsem dělala JÁ!

Okraje a nastavování desingu dělá DomiQe a moc mu děkuji.

↓Mini náhled↓
all4sims.blog.cz
Abych ppravdu řekla, dost jsem se s ním patlala. Nejde to asi moc vidět, ale je to holt můj 2. desing.

Budu ráda za názor ;-)


Ohledně nastavení: dnes večer  či zítra.
(C)DomiQe for All4sims

♀ Plavky USA

3. června 2010 v 12:00 | ~Hattie~ |  Oblečení
Tyto plavky jsou moc zajímavé, americké, lesklé a mohla bych pokračovat. Já stahuji. ;)
all4sims.blog.cz
↓↓↓↓↓Stahujte↓↓↓↓↓

Zdroj pro mě: ???

Zdroj pro tebe: www.all4sims.blog.cz

♀ Přenádherné vlasy od Peggy

3. června 2010 v 7:52 | ~Hattie~ |  Vlasy
Opravdu krásné vlásky, mám je ve hře a jsou boží. ;)

all4sims.blog.cz
↓↓↓↓↓Stahujte↓↓↓↓↓

Zdroj pro mě: Paysites

Zdroj pro tebe: www.all4sims.blog.cz