Zhodnocený blog // Piloula.blog.cz

6. března 2010 v 10:00 | HankaTak a je tu další zhodnocený blog.
Doufám,že semnou alespoň v něčem souhlasíte.=)

Autor: Piloula

Adresa: www.piloula.blog.cz


Pod perexem→↓První dojem:
Na první pohled na mě tvůj blog působí velmi mile.Desing je pěkně udělaný,akorát ta simka je moc vybledlá a stránka příliš zmenšená,ikdyž lze přiblížit jde vidět,že desing je dělaný schválně takhle malý,protože to poté strácí na kvalitě(při zvětšení),tudíž ti to neberu.Chválím,že si dess dělala sama.

9/10

Desing:

Tak jak jsem se zmínila ↑ tak je dělaný opravdu malý a někomu to může přijít nevyhovující konkrétně třeba mně,ale jinak je velmi pěkně udělaný.Dále ta simka na záhlaví je příliš vybledlá příště bych jí více zvýraznila.Jinak jsou velmi dobře vybrány barvy dessu.

9/10

Menu:

Menu je přehledné a pěkné akorát by to chtělo příšte o 1-3 pixely větší písmo jinak není co vytknout.Najdu tam vše co potřebuji!
9/10

Aktivita:

Aktivní si téměř denně,ale co si budeme nalhávat škola je škola.Pořádáš i soutěže tudíž je to super.Možná bych akorát do různých článku dělala třeba barevné nápisky nebo obrázky,aby to vypadalo zajímavěji.Jinak je to skvělé!

9/10

Celkový dojem:

Tvůj blog je velmi pěkný a rozhodně tě tu nebudu přechvalovat,protože nechci mít na svědomí tvoje lehké uvolnění(zda mi rozumíš).Desing si volila velmi dobře a vlastní tvorby a to je fajn,akorát ta simka a velikost desingu.Aktivní si skoro denně,soutěže také pořádáš.Tak není co vytknout

9/10

45/50

Známka: 1-

Jen tak dál!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 piloula piloula | Web | 6. března 2010 v 11:24 | Reagovat

Děkuju,souhlasím se všým :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama